Fantastyczna pogoń koszykarzy. Polski Cukier wygrał niemal przegrany mecz!

Długo wydawało się, że po raz czwarty w tym sezonie nasz zespół uzna wyższość ligowego przeciętniaka klasyfikowanego w połowie tabeli. King Szczecin grał jednak doskonale - koszykarze Wilków Morskich popisywali się świetną skutecznością i już do przerwy rzucili aż 61 punktów. Sytuacja torunian była więc kiepska - w pewnej chwili miejscowi prowadzili już różnicą 19 punktów.Czwarta kwarta przyniosła jednak radykalną odmianę obrazu spotkania. Torunianie, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zaczęli prezentować zupełnie inną koszykówkę niż wcześniej. Zaliczka gospodarzy, wcześniej tak duża, topniała w oczach. W ostatnich dziesięciu minutach Polski Cukier rzucił 29 punktów przy tylko 13 Kinga. Niemożliwe stało się więc możliwe.King Szczecin - Polski Cukier Toruń 95:98 (30:23, 31:24, 21:22, 13:29)Polski Cukier: Cel 19 (2), Gruszecki 17 (2), Umeh 15 (2), Lowery 14 (3), Mbodj 8 oraz Diduszko 15 (4), Śnieg 9, Sulima 1 Andrzej Szkocki
Wszystko wskazywało na to, że Polski Cukier Toruń nie sprosta Kingowi Szczecin. Gospodarze prowadzili już różnicą 19 punktów, ale rewelacyjna końcówka sprawiła, że Twarde Pierniki odrobiły straty i wygrały mecz 98:95.

Długo wydawało się, że po raz czwarty w tym sezonie nasz zespół uzna wyższość ligowego przeciętniaka klasyfikowanego w połowie tabeli. King Szczecin grał jednak doskonale - koszykarze Wilków Morskich popisywali się świetną skutecznością i już do przerwy rzucili aż 61 punktów. Sytuacja torunian była więc kiepska - w pewnej chwili miejscowi prowadzili już różnicą 19 punktów.

Czwarta kwarta przyniosła jednak radykalną odmianę obrazu spotkania. Torunianie, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zaczęli prezentować zupełnie inną koszykówkę niż wcześniej. Zaliczka gospodarzy, wcześniej tak duża, topniała w oczach. W ostatnich dziesięciu minutach Polski Cukier rzucił 29 punktów przy tylko 13 Kinga. Niemożliwe stało się więc możliwe.

King Szczecin - Polski Cukier Toruń 95:98 (30:23, 31:24, 21:22, 13:29)