Forma Rogińskiej na medal

mro
Dwa medale zdobyła Paulina Rogińska, zawodniczka Startu Lubraniec w indywidualnych mistrzostwach województwa młodzików w tenisie stołowym Czernikowo 2008.

Podopieczna Pawła Leśniewskiego indywidualnie wywalczyła brązowy medal, natomiast w deblu z Iwoną Łuszczak sięgnęła po srebro. Natomiast Zuzanna Wojtkowska została sklasyfikowana na jedenastym miejscu w turnieju o Puchar Przeglądu Sportowego żaczek w Gdańsku. To spory sukces i dobry prognostyk przed następnym sezonem, w którym Wojtkowska nadal będzie występować w tej kategorii wiekowej.

<!** reklama>W sobotę, 26 kwietnia zostaną rozegrane mistrzostwa województwa kadetek, w których wystartują Aleksandra Pakulska i Magdalena Woźnicka.