Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dużych emocji dostarczyło kibicom niedzielne spotkanie 9....

Grad goli na Tor-Torze. KH Energa przegrała po karnych [zdjęcia z meczu i trybun]

Dużych emocji dostarczyło kibicom niedzielne spotkanie 9. kolejki Polskiej Hokej Ligi. KH Energa przegrywała z GKS-em Tychy różnicą trzech bramek, ale udana ostatnia tercja pozwoliła odrobić straty - na nieco ponad minutę przed końcem meczu Illa Korenczuk doprowadził do wyniku 5:5. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a w karnych, niestety, lepsi byli goście. Dla torunian, którzy jeszcze niedawno świetnie zaczęli sezon, to już czwarta przegrana z rzędu.

Zobacz dużo zdjęć z meczu i trybun na kolejnych stronach ->>>>

Czytaj również:
Tak kibicowaliście na Motoarenie! Mamy bardzo dużo zdjęć z Grand Prix
Żużlowe gry, stare motocykle i didżeje. Tak było w miasteczku kibica przed Grand Prix [zdjęcia]
Żużlowi kibice opanowali Toruń! Miasto żyje żużlem przed Grand Prix [zdjęcia]
Druga domowa porażka Twardych Pierników. Wsparcie kibiców nie pomogło [zdjęcia z meczu i trybun]
Pewne zwycięstwo Elany. Mamy zdjęcia z meczu i trybun!