ds
PPG / Internet: memy.pl, fangol.pl
Reprezentacja Polski przegrała w Tiranie z Albanią 0:2 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Piłkarze zaprezentowali się słabo, ale internauci są w formie! Zobaczcie najlepsze MEMY po meczu Albania - Polska.

Po męczarniach w meczu z Wyspami Owczymi sprzed kilku dni (zakończonymi jednak zwycięstwem biało-czerwonych 2:0), Polacy zmierzyli się z reprezentacją Albanii w Tiranie.

ALBANIA - POLSKA. MEMY:

To był arcyważny mecz dla obu drużyn (Albania była trzecia, Polska czwarta w grupie), a atmosfera wyjątkowo gorąca. Zwłaszcza na trybunach - miejscowi kibice na początku spotkania rzucali race na murawę, pojawiły się też butelki...

Miejsce trybuny uciszył w 21. minucie Jakub Kiwior, który trafił do albańskiej bramki. Polacy cieszyli się jednak krótko; sędziowie dopatrzyli się spalonego... A kilkanaście minut później pięknym strzałem z dystansu Wojciecha Szczęsnego pokonał Jasir Asani. I przy prowadzeniu gospodarzy drużyny skończyły pierwszą połowę.

W drugiej połowie było... jeszcze gorzej. W 62. minucie wynik na 2:0 podwyższył Mirlind Daku. Biało-czerwoni nie byli w stanie odpowiedzieć rywalom.

Taki wynik sprawia, że mimo korzystnych wyników innych spotkań, Polska pozostaje na czwartym miejscu w grupie. Awans na Euro się mocno oddalił.