Kiepskie pożegnanie z kibicami

Piłkarze Elany Toruń przegrali u siebie z Polonią Środa Wlkp. 0:2 w meczu 17. kolejki III ligi.

Obie bramki padły po przerwie. W 51. minucie trafił Mateusz Pluciński, a na trzy minuty przed końcem Elanę dobił Jakub Solarek.

<!** reklama>Był to ostatni mecz Elany w tym roku przed własnymi kibicami. Spotkanie zakończyło pierwszą rundę rozgrywek. Torunianie zgromadzili w niej 13 punktów i zajmują 16. miejsce (na 18 drużyn).

Więcej o meczu w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Nowości

Za tydzień Elana zagra w Solcu Kujawskim z Unią. Będzie to mecz awansem z rundy wiosennej.