Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Torunianie przegrali 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, d. 0:1), tracąc...

Niespodzianka w Krakowie, przebudzenie hokeistów KH Energi Toruń

Torunianie przegrali 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, d. 0:1), tracąc bramki w przedostatniej minucie zasadniczego czasu gry oraz w ostatniej dogrywki!

Po dwóch bezbramkowych tercjach w trzeciej, w 51. minucie wynik "otworzył" Lauri Huhdanpää. Wcześniej trwała wyrównana walka, co było niespodzianką, patrząc na słabą ostatnio postawę torunian.

Do pełni szczęścia zabrakło niewiele. W 59. minucie gospodarze wyrównali - po wziętym czasie i wycofaniu bramkarza Jakub Šaur strzelił z niebieskiej, a lot krążka zmienił Štěpán Csamangó. Mateusz Studziński nie miał szans obronić ten strzał.

Na 10 sekund przed końcem dogrywki Artiom Woroszyło zdobył zwycięskiego gola dla gospodarzy strzałem z okolic bulika. Szkoda straconej szansy, bo można było wygrać za trzy punkty i poprawić nie tylko dorobek w tabeli, ale też i morale w zespole.

Comach Cracovia - KH Energa Toruń 2:1 po dogrywce (0:0, 0:0, 1:1, d. 1:0)
0:1 Lauri Huhdanpää - Robert Arrak (50:26), 1:1Štěpán Csamangó - Jakub Šaur, Iwan Jacenko (58:40, 6 na 5), 2:1 Artiom Woroszyło - Saku Kinnunen (64:50, 3 na 3)

Co z bonem energetycznym i pomocą dla Ukraińców? Komisje potrzebują więcej czasu

Przed nami mecz Magda Linette - Lin Zhu w Rzymie. Gdzie i o której obejrzeć?