Nieudany mecz Elany. Torunianie przegrali z Resovią [ZDJĘCIA Z TRYBUN I MECZU]

DL
Elana Toruń przegrała 0:1 z Resovią w pierwszym w tej rundzie meczu przed własną publicznością. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie.Najlepszą szansę torunianie mieli w 33. minucie, gdy główkował Dominik Kościelniak, ale Wojciech Daniel, bramkarz Resovii, w ostatniej chwili wybił piłkę na aut. Wkrótce później padła bramka dla gości. Akcja Resovii 3 na 2 okazała się zbyt groźna  - wprawdzie Michał Nowak wybronił pierwszy strzał, ale po chwili Przemysław Pyrdek dobił piłkę i strzelił gola dla gości.Po przerwie torunianie próbowali szukać swoich szans, jednak poszczególne akcje nie mogły na poważnie zagrozić bramce Resovii. Stosunkowo najlepszą szansę miał w 55. minucie Daniel Ciechański, ale po jego uderzeniu piłka minęła słupek gości.Elana Toruń - Resovia 0:1 (0:1)0:1 Pyrdek (36)Elana: Nowak - Andrzejewski, Onsorge, Dobosz, Górka - Kościelniak (71 Maj), Stryjewski (ż) (46 Stefanowicz), Lenartowski (46 Ciechański), Kryszak, Wołkowicz (ż) (71 Lenkiewicz) - Kozłowski
Elana Toruń przegrała 0:1 z Resovią w pierwszym w tej rundzie meczu przed własną publicznością. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie.Najlepszą szansę torunianie mieli w 33. minucie, gdy główkował Dominik Kościelniak, ale Wojciech Daniel, bramkarz Resovii, w ostatniej chwili wybił piłkę na aut. Wkrótce później padła bramka dla gości. Akcja Resovii 3 na 2 okazała się zbyt groźna - wprawdzie Michał Nowak wybronił pierwszy strzał, ale po chwili Przemysław Pyrdek dobił piłkę i strzelił gola dla gości.Po przerwie torunianie próbowali szukać swoich szans, jednak poszczególne akcje nie mogły na poważnie zagrozić bramce Resovii. Stosunkowo najlepszą szansę miał w 55. minucie Daniel Ciechański, ale po jego uderzeniu piłka minęła słupek gości.Elana Toruń - Resovia 0:1 (0:1)0:1 Pyrdek (36)Elana: Nowak - Andrzejewski, Onsorge, Dobosz, Górka - Kościelniak (71 Maj), Stryjewski (ż) (46 Stefanowicz), Lenartowski (46 Ciechański), Kryszak, Wołkowicz (ż) (71 Lenkiewicz) - Kozłowski Sławomir Kowalski
Elana Toruń przegrała 0:1 z Resovią w pierwszym w tej rundzie meczu przed własną publicznością. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie.

Najlepszą szansę torunianie mieli w 33. minucie, gdy główkował Dominik Kościelniak, ale Wojciech Daniel, bramkarz Resovii, w ostatniej chwili wybił piłkę na aut. Wkrótce później padła bramka dla gości. Akcja Resovii 3 na 2 okazała się zbyt groźna - wprawdzie Michał Nowak wybronił pierwszy strzał, ale po chwili Przemysław Pyrdek dobił piłkę i strzelił gola dla gości.

Po przerwie torunianie próbowali szukać swoich szans, jednak poszczególne akcje nie mogły na poważnie zagrozić bramce Resovii. Stosunkowo najlepszą szansę miał w 55. minucie Daniel Ciechański, ale po jego uderzeniu piłka minęła słupek gości.

Elana Toruń - Resovia 0:1 (0:1)
0:1 Pyrdek (36)

Elana: Nowak - Andrzejewski, Onsorge, Dobosz, Górka - Kościelniak (71 Maj), Stryjewski (ż) (46 Stefanowicz), Lenartowski (46 Ciechański), Kryszak, Wołkowicz (ż) (71 Lenkiewicz) - Kozłowski