Nieudany rewanż Energi na CCC. Polkowice znów lepsze od Katarzynek [ZDJĘCIA]

DL
W pierwszej połowie sobotniego meczu Energa Basket Ligi Kobiet Energa Toruń prowadziła z CCC Polkowice różnicą kilku punktów. Po przerwie drużyna gości doszła jednak do głosu i z nawiązką odrobiła wcześniejsze straty. Ostatecznie liderki tabeli zwyciężyły 76:63.To druga wygrana CCC nad Energą w krótkim czasie - w ubiegłą niedzielę polkowiczanki pokonały Katarzynki w finale Suzuki Pucharu Polski.Energa Toruń - CCC Polkowice 63:76(19:18, 17:15, 16:24, 11:19)Energa: Kunek 16, Trzeciak 11 (1), Svaryte 11, Begić 4, Stankiewicz 2 oraz Skobel 10 (2), Diawakana 8, Tłumak 1, Schmidt 0 Jacek Smarz
W pierwszej połowie Energa Toruń prowadziła z CCC Polkowice. Po przerwie drużyna gości doszła do głosu i z nawiązką odrobiła wcześniejsze straty. Ostatecznie liderki tabeli Energa Basket Ligi Kobiet zwyciężyły 76:63.