Olimpia minimalnie słabsza od Arki. Kolejna odejścia z klubu

Adam Cieśliński (w zielonej koszulce) zdobył honorowego gola na stadionie w Gdyni Gerard Szukay
Grudziądzcy piłkarze przegrali w przedostatnim sparingu tego lata. Tym razem okazali się słabsi od gdynian 1:2.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie po bramce Pawła Abotta. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Rashid Yussuf. Jedynego gola dla przyjezdnych z rzutu karnego strzelił Adam Cieśliński.

Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 2:1

Bramki: Paweł Abbott 35, Rashid Yussuff 79 - Adam Cieśliński 83 (karny)

OLIMPIA: Bartosz Fabiniak - Mateusz Gul (46 Mikołaj Juchacz), Michał Łabędzki (46 Michal Piter-Bućko), Michal Piter-Bučko (30 Tomasz Lewandowski), Adrian Droszczak (46 Mateusz Gul) - Patryk Skórecki (30 Robert Szczot), Dariusz Kłus (70 Marcin Smoliński), Marcin Smoliński (46 Bruno Żołądź), Dejan Žigon (46 Fabian Pawela), Marcin Kaczmarek (60 Patryk Skórecki) - Donald Djoussé (46 Adam Cieśliński).

Więcej o meczu wkrótce. Tymczasem oficjalnie stało się, że Bartosz Jaroch przeszedł do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Z Grudziądzem na razie żegna się też Sebastian Zalepa, który został wypożyczony do drugoligowej Stali Stalowa Wola.

Testy w Olimpii zakończył też Paweł Griszok, który nie wróci na Piłsudskiego.