MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pełnia Księżyca w maju 2024. Na te znaki zodiaku wpłynie teraz Kwiatowy Księżyc

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Wideo
od 16 lat
Pełnia Kwiatowego Księżyca - 23 maja wypada niezwykła pełnia Księżyca w 2024 roku. To tak zwany Kwiatowy Księżyc. Majowa pełnia Księżyca jest wyjątkowa - Kwiatowy Księżyc może mieć olbrzymi wpływ na nasze życie, samopoczucie, emocje i nastój. Dla wielu osób czas pełni to moment na zmiany i podejmowania ważnych decyzji. Pełnia Kwiatowego Księżyca w maju przynosi nowy początek i budzi skrywaną energię. Niektóre znaki zodiaku odczują najmocniej wpływ Pełni Księżyca w maju. Zobacz, co Ci przyniesie Kwiatowy Księżyc i jak wpłynie na Twój znak zodiaku.

Spis treści

Kwiatowy Księżyc maj 2024. Na te znaki zodiaku wpłynie teraz Pełnia Księżyca

Pełnia Księżyca w maju jest wyjątkowa i magiczna - to pełnia Kwiatowego Księżyca. W czwartek 23 maja na niebie będzie można zobaczyć Kwiatowy Księżyc w pełni.

Pełnia Księżyca w maju to tzw. Kwiatowy Księżyc. Wyjątkowy księżyc w pełni można oglądać od 23 maja. Kulminacja zjawiska nastąpi o godzinie 15:55. Pełnia Księżyca w marcu przebiega w Strzelcu - ten znak zodiaku to niespokojny duch i wieczny podróżnik, dlatego ta majowa pełnia przyniesie nowe możliwości, błyskotliwe pomysły i szczęśliwe zwroty akcji.

Pełnia Księżyca w maju jest szczególna. Jest bardzo optymistyczna i niesie ze sobą pozytywną energię. To niezwykłe zjawisko, które można zobaczyć na niebie raz w ciągu całego roku. Kwiatowy Księżyc jest wyjątkowy. Pełnia w znaku Strzelca wpływa na nastrój, niesie przypływ sił witalnych, rozkwit i odrodzenie.

Tego zjawiska astronomicznego nie można przegapić! Ten niezwykły Kwiatowy Księżyc w pełni będzie najlepiej widoczny w czwartek 23 maja 2024 roku o godz. 15:55 czasu lokalnego w Polsce, jednak najlepszy moment, aby go obserwować to po prostu wieczór - oczywiście jeśli warunki na to pozwolą.

Pełnia Kwiatowego Księżyca maj 2024 - na te osoby wpłynie teraz Kwiatowy Księżyc w pełni

Pełnia Księżyca w maju miała mieć w sobie magiczną moc. Wierzono, że Kwiatowy Księżyc może przynieść zmiany i wyjątkowo silnie wpływać na ludzi. Pełnia Kwiatowego Księżyca w maju 2024 roku zachęci każdy znak zodiaku do słuchania swoich potrzeb emocjonalnych. Wierzono, że Kwiatowy Księżyc wpływa na ludzi, zapowiada czas rozkwitu w przyrodzie i w duszy, daje motywację i odwagę do działania, niesie zmiany zwłaszcza w relacjach i uczuciach.

Najbardziej znana nazwa księżyca - Kwiatowy Księżyc - nawiązuje do okresu obfitego kwitnienia, który przypada właśnie na maj. Inne nazwy pełni Księżyca w maju to:

 • Pełnia Zajęcza,
 • Mleczna Pełnia Księżyca,
 • Pełnia Sadzenia Kukurydzy.

Pełnia Księżyca to faza, która od zawsze intrygowała ludzi i wzbudzała największe zainteresowanie. W czasie pełni Księżyc znajduje się w opozycji do Słońca, czyli znajduje się po przeciwnej stronie Ziemi niż Słońce. Podczas każdej pełni witalność nie jest najlepsza, warto w tym czasie skupić się bardziej na rozważaniu i planowaniu, niż działaniu. Astrologowie potwierdzają, że pełnia Księżyca symbolizuje punkt zwrotny, kulminację, zakończenie lub przebudzenie, a energię i wpływ Księżyca w pełni można czuć trzy dni przed i trzy dni po lunacji.

Pełnia Kwiatowego Księżyca w maju 2024 roku oznacza nowe przebudzenie dla wszystkich znaków zodiaku. Wierzono, że Kwiatowy Księżyc wpływa na ludzi i ich relacje, niesie zmiany, oświetla nowe drogi i możliwości rozwoju. To intensywny okres emocjonalny. Pełnia Księżyca w maju przynosi komfort i ekscytację, dlatego to dobry czas, by uwierzyć w siebie i w to, co możemy spełnić swoje marzenia.

Księżyc rządzi naszym nastrojem i najgłębszymi instynktami. Tak naprawdę każda faza Księżyca oddziałuje na nas w mniejszym lub większym stopniu - na nasze nastroje, podejmowanie decyzji, a co za tym idzie - na nasze życie. Pełnia może mieć olbrzymi wpływ na samopoczucie, wpływa na zdrowie psychiczne, miłość i romans oraz odwołuje się do podświadomości. Pełnia Księżyca to czas uwalniania i wyrzucania tego, co zbędne czy szkodliwe poprzez cichą medytację, wymianę myśli lub praktykę duchową. Pełnia Księżyca to moment, kiedy możemy odpuścić. Księżyc wpływa na ludzi - na jednych mocniej, na innych słabiej. Niektórzy w okolicach pełni Księżyca mogą być niespokojni i mieć problemy ze snem. Wpływ pełni Kwiatowego Księżyca będziemy odczuwać głównie pomiędzy 22 a 26 maja. Niektórzy mogą odczuwać ten wpływ jednak przez nieco dłuższy czas.

Na te znaki zodiaku wpłynie teraz Pełnia Kwiatowego Księżyca

Pełnia Kwiatowego Księżyca 23 maja 2024 roku będzie mieć wpływ na każdy znak zodiaku. Jak wpłynie na Ciebie? Sprawdź to teraz w naszej galerii:

Znaki zodiaku - daty po kolei. Zobacz, którym znakiem zodiaku jesteś

Nie jesteś pewien, jaki jest Twój znak zodiaku? Przygotowaliśmy małą ściągę. Znak zodiaku zależy od daty urodzenia.

Znaki zodiaku - po kolei. Sprawdź daty i zobacz, którym znakiem zodiaku jesteś:

 • Baran (21.03-19.04)
 • Byk (20.04-20.05)
 • Bliźnięta (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lew (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Waga (23.09-22.10)
 • Skorpion (23.10-21.11)
 • Strzelec (22.11-21.12)
 • Koziorożec (22.12-19.01)
 • Wodnik (20.01-18.02)
 • Ryby (19.02-20.03)

To Cię może też zainteresować

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Pełnia Księżyca w maju 2024. Na te znaki zodiaku wpłynie teraz Kwiatowy Księżyc - Gazeta Pomorska

Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska