PLEBISCYT EDUKACYJNY Ważne informacje dla nauczycieli, szkół i przedszkoli

Akcja specjalna PLEBISCYT EDUKACYJNY
Udostępnij:
Gratulujemy nominacji do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym! Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.

KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku nauczyciela lub przy nazwie szkoły lub przedszkola może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

Przy okazji można też rozszerzyć prezentację w plebiscycie: dodać więcej zdjęć, napisać o sobie i swojej pracy lub o szkole albo przedszkolu, dodać linki do strony internetowej lub profilu na Facebooku. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

KLIKNIJ i prześlij zdjęcie
- edytuj swoją prezentację

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji i udziale w plebiscycie warto poinformować szkolną i lokalną społeczność. Można to zrobić np. przesyłając do wybranej grupy osób pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania. Z pewnością wiele osób chętnie odda głos.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu lub na fanpage'u szkoły albo przedszkola post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. Podziękuj za nominację do nagrody. Twoi znajomi z Facebooka lub osoby, które polubiły Twój fanpage zobaczą ten post i zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia, warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą przygotowujemy specjalnie dla uczestników akcji. Możesz ją zamówić poniżej.
  • opublikowane posty szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!
KLIKNIJ i zamów grafiki
na Facebook'a

NIE ZAPOMNIJ O PLAKATACH

Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. W placówce edukacyjne warto rozwiesić plakaty. Dla nauczycieli, szkół i przedszkoli przygotowujemy ich projekty (do samodzielnego wydruku).

KLIKNIJ i zamów plakat

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Przez cały czas trwania plebiscytu liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w naszym serwisie, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest kandydat, na którego oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy uczestnik plebiscytu może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomości:

KLIKNIJ i wypełnij formularz

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

KLIKNIJ i wróć
do plebiscytu

Materiał oryginalny: PLEBISCYT EDUKACYJNY Ważne informacje dla nauczycieli, szkół i przedszkoli - Dziennik Bałtycki