Polski Cukier Toruń wygrał z Zastalem Enea BC Zielona Góra! Ważne zwycięstwo Twardych Pierników! [zdjęcia z meczu i trybun]

Polski Cukier Toruń zaczyna wracać na właściwe tory! W środowy wieczór Twarde Pierniki wygrały u siebie 94:88 z do tej pory niepokonanym Zastalem Enea BC Zielona Góra. Goście, aktualni mistrzowie Polski, byli uznawani za faworytów, a jednak zostali zatrzymali przez naszą drużynę. W końcówce Polski Cukier prowadził w pewnym momencie różnicą już dwunastu punktów. Na nieco ponad minutę przed końcem zielonogórzanie zdołali zmniejszyć tę różnicę do zaledwie trzech "oczek", rzucając dziewięć punktów z rzędu, ale na szczęście Twarde Pierniki mimo to nie wypuściły sensacyjnej wygranej z rąk. To drugie zwycięstwo Polskiego Cukru w tym sezonie.Zobacz zdjęcia z trybun i parkietu! >>>>>>Polski Cukier Toruń - Zastal Enea BC Zielona Góra 94:88 (23:19, 16:22, 27:23, 28:24)Polski Cukier: Kulig 23 (2), Diduszko 15 (4), Trotter 15 (2), Jackson 10 (2), Cel 9 (1) oraz Bragg 11 (1), Woods 9, Samsonowicz 2, Perka 0 Jacek Smarz
Polski Cukier Toruń zaczyna wracać na właściwe tory! W środowy wieczór Twarde Pierniki wygrały u siebie 94:88 z do tej pory niepokonanym Zastalem Enea BC Zielona Góra. Goście, aktualni mistrzowie Polski, byli uznawani za zdecydowanych faworytów, a jednak zostali zatrzymali przez naszą drużynę. W końcówce Polski Cukier prowadził w pewnym momencie różnicą już dwunastu punktów. Na nieco ponad minutę przed końcem zielonogórzanie zdołali zmniejszyć tę różnicę do zaledwie trzech "oczek", rzucając dziewięć punktów z rzędu, ale na szczęście Twarde Pierniki mimo to nie wypuściły sensacyjnej wygranej z rąk. To drugie zwycięstwo Polskiego Cukru w tym sezonie.