Redakcja "Nowości" - dane teleadresowe redakcji

redZaktualizowano 

Polska Press Grupa

Oddział w Bydgoszczy
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa

Siedziba i adres korespondencyjny:

Redakcja Nowości

ul. Podmurna 31, 87-100 Toruń
www.nowosci.com.pl
mail: redakcja@nowosci.com.pl

Prezes Oddziału Polska Press
Marek Ciesielski
tel.: 52 32 63 111,
mail: marek.ciesielski@polskapress.pl

Redaktor Naczelny
Artur Szczepański
tel. 52 326 07 28, 56 611 81 01
mail: artur.szczepanski@polskapress.pl

Z-ca Redaktora Naczelnego
Mariusz Załuski
tel. 56 611 81 29, 52 326 31 60
mail: mariusz.zaluski@polskapress.pl

Z-ca Redaktora Naczelnego ds. Multimediów
Tomasz Pietraszak
tel. 52 326 31 61, 56 611 81 29
mail: tomasz.pietraszak@polskapress.pl

Redaktor wydań
Ryszard Warta
tel. 56 611 81 82
newsroom@nowosci.com.pl

Redakcja Regionalna

Kierownik
Marek Nienartowicz
tel. 56 611 81 14
mail: marek.nienartowicz@nowosci.com.pl

Reporterzy:

Dyżur redakcyjny od pn. do pt. w godz. 13-16
tel. 56 611 81 33
mail: redakcja@nowosci.com.pl

Paulina Błaszkiewicz
tel. 56 611 81 09
mail: paulina.blaszkiewicz@nowosci.com.pl

Alicja Cichocka-Bielicka
tel. 56 611 81 43
mail: alicja.cichocka@nowosci.com.pl

Sławomir Kopeć
tel. 56 611 81 67
mail: slawomir.kopec@nowosci.com.pl

Mirosława Kruczkiewicz
tel. 56 611 81
mail: miroslawa.kruczkiewicz@nowosci.com.pl

Mariola Lorenczewska
tel. 56 611 81 15
mail: mariola.lorenczewska@nowosci.com.pl

Waldemar Piórkowski
tel. 56 611 81 24
mail: waldemar.piorkowski@nowosci.com.pl

Szymon Spandowski
tel. 56 611 81 11
mail: szymon.spandowski@nowosci.com.pl

Tomasz Wersocki
tel. 56 611 81 17
mail: tomasz.wersocki@nowosci.com.pl

Justyna Wojciechowska-Narloch
tel. 56 611 81 08
mail: justyna.wojciechowska@nowosci.com.pl

Marcin Zawadzki
tel. 56 611 81 76
mail: marcin.zawadzki@nowosci.com.pl

Redakcja Online

mail: online@nowosci.com.pl
Kierownik
Tomasz Bielicki
tel. 56 611 81 07
mail: tomasz.bielicki@nowosci.com.pl

Artur Olewiński
tel. 56 611 81 12
mail: artur.olewinska@nowosci.com.pl

Michał Fudali
tel. 56 611 81 49
mail: michal.fudali@nowosci.com.pl

Patryk Młynek
mail: patryk.mlynek@nowosci.com.pl

Redakcja Sportowa

sport@nowosci.com.pl
Kierownik
Piotr Bednarczyk
tel. 56 611 81 18
mail: piotr.bednarczyk@nowosci.com.pl

Daniel Ludwiński
mail: Daniel Ludwiński

Magazyn "Nowości"

Kierownik
Barbara Jadzińska-Zgubieńska
tel. 52 32 63 130
barbara.jadzinska@nowosci.com.pl

Reporterzy:

Krzysztof Błażejewski
tel. 52 32 63 128
mail: :krzysztof.blazejewski@polskapress.pl

Małgorzata Oberlan
tel. 56 61 18 158
mail: malgorzata.oberlan@nowosci.com.pl

Grażyna Ostropolska
tel. 52 32 63 128
mail: grazyna.ostropolska@polskapress.pl

polecane: FLESZ: 10 matek, które zmieniły świat

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja "Nowości" - dane teleadresowe redakcji - Nowości Dziennik Toruński

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3