Remis Elany w Tarnobrzegu. Siarka dwukrotnie zdołała wyrównać

Daniel Ludwiński
Elana zdobyła w Tarnobrzegu jeden punkt.
Elana zdobyła w Tarnobrzegu jeden punkt. Grzegorz Olkowski
Piłkarze Elany dwukrotnie obejmowali prowadzenie w wyjazdowym meczu z Siarką Tarnobrzeg. Gospodarze za każdym razem zdołali jednak doprowadzić do remisu.

Przed spotkaniem trener Rafał Górak postanowił dokonać zmian w składzie. Do podstawowej jedenastki wrócili Bartosz Mrozek i Adam Dobosz, ponadto po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w niej Daniel Kraska.

I właśnie ten ostatni otworzył wynik spotkania - Kraska trafił w 36. minucie. Niestety, o ile w poprzednich meczach Elana często strzelała gole tuż przed przerwą, o tyle w Tarnobrzegu z wyrównującej bramki do szatni cieszyli się miejscowi.

W drugiej połowie torunianie dość szybko ponownie objęli prowadzenie za sprawą Filipa Kozłowskiego, ale miejscowych i tym razem stać było na doprowadzenie do remisu. Mecz skończył się więc wynikiem 2:2.

Dobra wiadomość dla Elany napłynęła z Grudziądza, gdzie Olimpia również zdobyła tylko punkt. Dotychczasowy lider nie uciekł więc torunianom na większą liczbę punktów.

Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2:2 (1:1)
0:1 Kraska (36), 1:1 Sitek (45) 1:2 Kozłowski (56), 2:2 Radulj (67)
Elana: Mrozek - Andrzejewski, Urbański, Kołodziejski, Dobosz - Kościelniak (85 Stąporski), Kryszak (ż), Stefanowicz, Kraska (ż), Wołkowicz (78 Lenkiewicz) - Kozłowski (90 Stryjewski)