Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Toruńskie wojsko poszukuje pracowników o różnych specjalizacjach. Jakie są zarobki?

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wojskowa baza przy ul. Okólnej w Toruniu ma braki kadrowe. Poszukuje pracowników technicznych, ale i np. referentów. Chętni muszą zgłosić się jeszcze w styczniu. A ile zarobią? W naszym materiale prezentujemy najważniejsze szczegóły. Zobaczcie sami!

Przy ul. Okólnej 37 w Toruniu, na lewobrzeżu, swoją siedzibę ma Skład Toruń I Regionalnej Bazy Logistycznej i 12. Wojskowy Oddział Gospodarczy. Aktualnie ma braki kadrowe i poszukuje pracowników na różne stanowiska. Rekrutacje trwają tutaj do 19 i 26 stycznia.

Kogo konkretnie szuka wojsko? Czego oczekuje od kandydatów? I jakie warunki pracy i płacy oferuje? Zobacz szczegóły

Praca w wojsku w Toruniu dla konserwatora i magazyniera w wojsku

Konserwator sprzętu- to pierwsze stanowisko, które wojsko musi obsadzić. Do obowiązku takiego pracownika należy przyjmowanie sprzętu do konserwacji, naprawiania i oddawanie go do magazynu. Jak to w wojsku - zawsze zgodnie z procedurami.

Kandydat do tej pracy powinien mieć przynajmniej zawodowe wyksztalcenie, być sprawnym fizycznym i mieć zdolności manualne. Praca czeka od 1 lutego, z pierwszą umową na okres próbny. A zarobki? "Od 4.242 zł brutto" - podano w ogłoszeniu, dostępnym m.in. w bazie PUP Toruń.

Aplikować na to stanowisko można do 19 stycznia. CV oraz list motywacyjny można złożyć w kancelarii personalnej, ul. Balonowej 9 w Toruniu, w budynku 24 (pokój nr 14), w godzinach od 9.00 do 12.30.

Tak samo aplikować mogą osoby zainteresowane pracą na stanowisku magazyniera. Tutaj zarobki są identyczne: od 4.242 zł brutto. Tyle, że od kandydatów oczekuje się już przynajmniej średniego wykształcenia, znajomości pakietu Microsoft i minimum roku doświadczenia.

Poszukiwany strażak - ratownik Wojskowej Straży Pożarnej

Kolejne stanowisko do obsadzenia to młodszy ratownik Wojskowej Straży Pożarnej. Zakres obowiązków takiego pracownika obejmuje m.in. udział w akcjach ratowniczych i działaniach związanych z likwidacją katastrof i klęsk żywiołowych, a także ochronę przeciwpożarową obiektów. Uwaga, praca bywa wykonywana na wysokości powyżej 3 metrów.

Kandydat do tej pracy powinien być z zawodu strażakiem, mieć przynajmniej rok doświadczenia w ochronie przeciwpożarowej, prawi jazdy. Umowa czeka od 1 lutego. A zarobki? Znów podano: "od 4.242 zł brutto miesięcznie". Zainteresowani aplikować mogą w podobny sposób jak podany wyżej, do 19 stycznia.

Praca dla referentów - "stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie"

Wojskowy Oddział Gospodarczy przy ul. Okólnej 37 poszukuje pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe. Ma np. ofertę pracy dla starszego referenta w swojej sekcji zamówień publicznych. Zadaniem takiego pracowników będzie kompleksowe przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych, sporządzanie raportów, ale i udział w komisjach przetargowych (łącznie z przewodniczeniem komisjom).

Wymagania wobec kandydatów? Poważne. Oczekiwane jest przede wszystkim wyższe wykształcenie kierunkowe, biegła obsługa PC w zakresie pakietu Ms Office, doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych. A "mile widziane" są studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych oraz znajomość Kodeksu Cywilnego.

Oferowane wynagrodzenie? W ogłoszeniu zamieszczonym w BIP-ie określono je na poziomie 3.900 zł brutto. Rekrutacja trwa do 19 stycznia. Dokumenty można składać w kancelarii WOG. Telefon kontaktowy: 261 433 285.

Identyczny tryb aplikacji dotyczy też stanowiska samodzielnego referenta w sekcji gospodarki komunalnej i energetycznej. To praca na zastępstwo pracownika, który jest na długotrwałym zwolnieniu lekarskim. Tutaj od kandydatów oczekuje się wykształcenia średniego, komunikatywności i bardzo dobra obsługi komputera. Płacy nie podano.

Praca dla administratora nieruchomości, który zna prawo budowalne

Wojskowy Oddział Gospodarczy czeka też - do 26 stycznia - na zgłoszenia osób zainteresowanych pracą administratora wojskowych nieruchomości, w Toruniu i Inowrocławiu. Oferowana jest umowa o pracę na pełen etat na okres próbny 3 miesiące, z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony.

Wojskowa baza przy ul. Okólnej 37 w Toruniu szuka różnych pracowników. Obecne rekrutacje trwają do 19 i 26 stycznia.
Wojskowa baza przy ul. Okólnej 37 w Toruniu szuka różnych pracowników. Obecne rekrutacje trwają do 19 i 26 stycznia. Polska Press/ shutterstock

Do głównych obowiązków takiego pracownika należeć będzie udział w technicznych odbiorach robót budowlanych, opracowywanie specyfikacji technicznych i opisów przedmiotu zamówienia na zadania konserwacyjne serwisowe i remontowe i później koordynowanie tych remontów.

Więcej informacji z Torunia i okolic przeczytasz >>>TUTAJ<<<<

Od kandydatów oczekuje się wykształcenia przynajmniej średniego oraz znajomości przepisów prawa budowlanego. Niestety, w tym przypadku w ogłoszeniu (dostępnym w BIP-ie jednostki) wynagrodzenia nie znajdujemy.

Dokumenty w tym przypadku również złożyć można w kancelarii jawnej 12 WOG w Toruniu. -O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci spełniający wymogi kwalifikacyjne powiadomieni zostaną telefonicznie, po zweryfikowaniu dokumentów aplikacyjnych - zapowiada wojsko.

Czytaj więcej artykułów tego autora >>> TUTAJ <<<<

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska