Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Uśmiechnięty Dzień dla wychowanków domów dziecka. Do 30 listopada czekamy na prace konkursowe

Katarzyna Piojda
Katarzyna Piojda
Rok temu w grudniu też urządziliśmy Uśmiechnięty Dzień z udziałem dzieci i gwiazdora
Rok temu w grudniu też urządziliśmy Uśmiechnięty Dzień z udziałem dzieci i gwiazdora Dariusz Bloch
Kochani mali mieszkańcy domów dziecka i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych z regionu! Zgłoście się do naszego konkursu i wygrajcie zaproszenia na Uśmiechnięty Dzień.

Uśmiechnięty Dzień jest naszą cykliczną zabawą z udziałem nawet 200 osób. To dzieci, które mieszkają w domach dziecka, pogotowiach opiekuńczych, mieszkaniach chronionych i innych placówkach opiekuńczo-wychowawczych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Praca zbiorowa

Przygotowaliśmy dla Was konkurs plastyczny pt. „Kartka świąteczna”. Może zgłosić się do niego nieograniczona liczba niepełnoletnich uczestników właśnie z tych placówek, ale każdej wolno uczestniczyć tylko raz. Zadanie jest jednakowe dla wszystkich: wykonać bożonarodzeniową kartkę dowolną techniką (np. rysunek, malunek, wyklejanka). Wychowankowie danej placówki tworzą ją wspólnie, a ich opiekun w zgłoszeniu wymienia liczbę autorów. Na pracy nie można pokazywać twarzy osób fizycznych, w tym dzieci i opiekunów, bo inaczej zostanie ona zdyskwalifikowana.

Ankieta zgłoszeniowa

Należy jeszcze wypełnić formularz, dostępny na naszej stronie www.pomorska.pl/uschmiechnietydzien. Prosimy w nim m.in. o przekazanie takich informacji, jak dane placówki oraz dane dyrektora i liczbę dzieci, które wykonały kartkę. Po odesłaniu formularza otrzymają Państwo automatyczne potwierdzenie. Nie trzeba fatygować się do naszej redakcji, żeby dostarczyć pracę. W domu można zrobić zdjęcie pracy i nam je przysłać. Chodzi o zdjęcie w formacie png, jpg albo jpeg o ma
ksymalnej wadze 5 MB. Pierwsze zgłoszenia już dostajemy. Na wszystkie czekamy do 30 listopada do godz. 13:00.

Potem spotka się specjalna trzyosobowa komisja. Oceni każdą pracę oraz wyłoni pięciu laureatów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 grudnia. Zwycięzcy otrzymają zaproszenia na nasz finał Uśmiechniętego Dnia.

Imprezę zorganizujemy w dwóch miejscach: 12 grudnia w Bydgoszczy, a dzień później w Toruniu, obie będą w kinach Cinema City (uczestnicy w formularzu zgłoszeniowym wskazują preferowane miejsca udziału - Bydgoszcz albo Toruń). Laureatom zagwarantujemy nie tylko ekstra zabawę w kinie łącznie z filmem animowanym „Życzenie”, ale również wręczymy karty podarunkowe oraz inne upominki.
Kto ma pytania dotyczące konkursu, niech śmiało pisze na adres: [email protected].
REGULAMIN KONKURSU

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dziennik Zachodni / Reportaż Śląski Związek Rolników Strajk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Uśmiechnięty Dzień dla wychowanków domów dziecka. Do 30 listopada czekamy na prace konkursowe - Gazeta Pomorska

Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska