Zapowiedź kolejki w 2. Lidze!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
Elana Toruń występuje w obecnej kampanii piętro niżej, jednak warto zajrzeć, jak radzą sobie inne zespoły na boiskach 2. Ligi. Kto przybliży się do walki o awans, a także jak wygląda sytuacja na dole tabeli? O tym, a także o bonusie bukmacherskim w PZBuk poinformuje Cię w dzisiejszym tekście!

Górnik Polkowice na drodze do awansu

Aktualnie w najlepszej sytuacji na boiskach 2. Ligi znajduje się Górnik Polkowice, który jest liderem tabeli z dorobkiem 62 oczek. Mają dwa punkty przewagi nad GKS-em Katowice. Warto jeszcze odnotować, że drużyna z Polkowic ma dwa mecze zaległe, co może sprawić, że odskoczy nawet na osiem punktów. Taki dystans byłby już nie do odrobienia na tym etapie sezonu.

Drugie miejsce zajmuje GKS Katowice, którego fani nie mogą doczekać się awansu, jednak po wydarzeniach z poprzednich sezonów, niczego nie mogą być pewni. Aktualnie ta drużyna ma tylko dwa punkty przewagi nad Chojniczanką, a do końca rozgrywek jeszcze cztery kolejki. Biorąc pod uwagę formę GKS-u – wszystko może się zdarzyć. W końcu mowa o drużynie, która wygrała zaledwie jeden z ostatnich pięciu meczów. Zdaniem analityków zakładów bukmacherskich trzeba na nich uważać, przy wykorzystywaniu PZBuk bonusu na start na www.pzbuk.pl.

Gorąca walka o utrzymanie

Bardzo ciekawie jest również na dole tabeli, gdzie przedstawiciel województwa kujawsko-pomorskiego walczy o utrzymanie. Mowa oczywiście o Olimpii Grudziądz, która na ten moment zajmuje przedostatnią pozycję, jednak warto odnotować, że ma na swoim koncie dwa kolejne zwycięstwa, które mogą zwiastować przebudzenie tego zespołu.

Wśród drużyn walczących o utrzymanie znajdziesz również Olimpię Elbląg, Bytovię, rezerwy Lecha Poznań, z którymi w poprzednich latach mocno rywalizowała Elana, a także Błękitnych Stargard. Spokojnie nadal nie mogą spać także kibice Znicza Pruszków. Zapowiada się gorący finał kampanii 2020/2021 na boiskach 2. Ligi. Możesz zwiększyć sobie emocje poprzez typowanie tych rywalizacji, a na start w PZBuk otrzymasz specjalny bonus bukmacherski.

Jakie są najciekawsze wydarzenia najbliższej serii gier? Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na pojedynek GKS-u Katowice z Wigrami Suwałki, czyli walkę na szczycie tabeli.

Skończyłeś czytać? Sprawdź ranking najcenniejszych klubów świata – są zaskoczenia?

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Dodaj ogłoszenie