Bez emocji po przerwie

Maciej Mroczyński
Cymerman odniósł wysokie zwycięstwo nad MB Jabłoński/Straż Pożarna w hicie 13. kolejki DGS Futsal Ligi.

<!** Image 2 align=none alt="Image 163131" sub="Zawodnicy Wodociągów (błękitny strój) po 13. kolejce rozgrywek zyskali drugą pozycję w tabeli, wypierając tym samym z tej lokaty strażaków / Fot. Jarosław Czerwiński">Wygrana pozwoliła umocnić się na pozycji lidera, natomiast drugą pozycję na rzecz Wodociągów stracili strażacy.

<!** reklama>Mecz na szczycie rozpoczął się od prowadzenia Straży, jak się jednak okazało, były to dla nich miłe złego początki. Lider zdołał wyrównać jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie niepodzielnie panował na parkiecie, strzelając cztery gole. Poniżej komplet wyników 13. kolejki:

• Cymerman - MB Jabłoński 5:1 (1:1) 0:1 M. Piotrowski (16), 1:1 T. Strzelecki (20), 2:1 M. Serafin (26), 3:1 M. Serafin (28), 4:1 M. Serafin (30), 5:1 R. Cymerman (40);
  • Wodociągi - Bomilla 4:4 (2:2) 0:1 M. Kaczkowski (10), 1:1 S. Musiałkiewicz (12), 1:2 S. Janowicz (19), 2:2 T. Butlewski (20), 2:3 M. Kaczkowski (24), 2:4 S. Janowicz (27), 3:4 J. Gołembiewski (28), 4:4 J. Gołembiewski (33);

• Alti Plus - Fitness Klub Odnova 7:3 (4:2) 0:1 P. Ruczewski (2), 1:1 W. Pesta (4), 1:2 M. Mielczarek (5),2:2 M. Prus (9), 3:2 M. Prus (10), 4:2 W. Pesta (16), 4:3 Z. Drożdżewski (23), 5:3 P. Wiśniewski (30), 6:3 P. Jaranowski (33), 7:3 M. Prus (40)

• DGS SA - Sanitec Koło 3:4 (0:1)