Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

„Czarna Madonna” Ørganka i hołd dla twórczości Whitney. W...

„Czarna Madonna” Ørganka i hołd dla twórczości Whitney. W Ciechocinku będzie można usłyszeć kompozycje operetkowe i musicalowe

Tomasz Wersocki

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

Mela Koteluk wystąpi w CKK Jordanki ze swoim nowym repertuarem z albumu pt. „Migawka”

Mela Koteluk wystąpi w CKK Jordanki ze swoim nowym repertuarem z albumu pt. „Migawka” ©Lukasz Gdak

Alternatywny rock w Od Nowie oraz nuta klasyki w wykonaniu wybitnych artystów w Teatrze Letnim.
Mela Koteluk wystąpi w CKK Jordanki ze swoim nowym repertuarem z albumu pt. „Migawka”

Mela Koteluk wystąpi w CKK Jordanki ze swoim nowym repertuarem z albumu pt. „Migawka” ©Lukasz Gdak

W Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” wystąpi dziś o godz. 20 formacja Ørganek. Będzie to znakomita okazja dla wszystkich fanów talentu muzyków, aby usłyszeć znane z albumów kompozycje. Na scenie z pewnością zabrzmią utwory m.in. „Czarna Madonna”, „Mississippi w Ogniu” „Głupi ja” oraz „Wiosna”, Formacja Ørganek wydała dotychczas dwie płyty „Głupi” oraz dwa lata temu „Czarna Madonna”. W 2017 r. podczas gali Fryderyki Ørganek otrzymał dwie nagrody w kategoriach „Album Roku Rock” za płytę „Czarna Madonna” oraz „Utwór Roku” za piosenkę „Mississippi w ogniu”.

„Usta milczą...”W Ciechocinku w tamtejszym Teatrze Letnim odbędzie się dziś o godz. 19 koncert muzyki klasycznej: pt. „Usta milczą, dusza śpiewa”. W programie koncertu znajdą się największe przeboje operowe, operetkowe i musicalowe z dzieł takich jak: „Straszny dwór”, „Carmen” oraz „Księżniczka czardasza”. Wieczór uświetnią wybitni polscy artyści: Małgorzata Kulińska - sopran, Andrzej Niemierowicz - baryton i Bogna Dulińska - fortepian. Całość poprowadzi gwiazda polskich scen operowych i polskiej estrady Kazimierz Kowalski. Wejściówki w cenie 50 zł są jeszcze dostępne.

Zobacz też: Targowisko w Toruniu - pod dachem


Niedziela w Dworze Artusa upłynie pod znakiem wielkich przebojów Whitney Houston. O godz. 19 umiejętności wokalne w słynnych kompozycjach amerykańskiej wokalistki zaprezentuje Monika Urlik. Bilety w cenie 30 i 25 zł dotępne m.in. na stronie internetowej: biletyna.pl oraz w kasie Dworu Artusa.

Powrót na scenęPo dwuletniej przerwie od koncertowania Mela Koteluk wraca na scenę. Już 30 października o godz. 20 wystąpi w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

Artystka zadebiutowała w 2012 r. albumem „Spadochron”, który zyskał prestiżowy status platynowej płyty. Wydawnictwo przyniosło wokalistce dwa Fryderyki w 2013 r. w kategoriach Album Roku i Debiut Roku. Mela Koteluk występowała także m.in. z Andrzejem Smolikiem, Tomaszem Organkiem i Krzysztofem Zalewskim podczas festiwalu Męskie Granie wykonała utwór „Armaty”. Cztery lata temu wokalistka wydała swój drugi album zatytułowany „Migracje”, który pokrył się platyną. Podczas tegorocznej trasy koncertowej Mela Koteluk zaprezentuje najnowszy materiał z płyty „Migawka”.

Bilety na toruński koncert kosztują od 79 do 149 zł. Można je nabyć m.in. na stronie internetowej: www.eventim.pl.

ZOBACZ TEŻ:
Osób, które parkują gdzie popadnie nie brakuje. Kompletnie nie liczą się z innymi użytkownikami dróg i parkingów. Jeżeli macie w swoich telefonach zdjęcia

Mistrzowie parkowania w Toruniu [NOWE ZDJĘCIA]

96

Fot. Facebook.com/mistrzowieparkowaniatorunCzytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo