Dwa kolejne występy zawodników Olimpii Grudziądz w reprezentacjach. Karol Angielski znowu strzela!

Karol Angielski (przy piłce) znów zdobył bramkę dla Polski
Karol Angielski (przy piłce) znów zdobył bramkę dla Polski Piotr Bilski
Jakub Wrąbel i Karol Angielski rozegrali kolejne mecze w reprezentacjach narodowych. Bardziej ze swojego występu mógł cieszyć się drugi z zawodników Olimpii Grudziądz, który ponownie zdobył gola dla Polski.

Kadra do lat 20 zagrała towarzysko z Grecją, wygrywając 2:1. Pierwszego gola - w 18. minucie spotkania - zdobył dla biało-czerwonych napastnik Olimpii Grudziądz Karol Angielski.

- Kilka dni wcześniej ten zawodnik wszedł z ławki w meczu z Włochami i także wpisał się na listę strzelców - przypomina Marcin Jędrak, rzecznik prasowy Olimpii Grudziądz.

Bramkarz Olimpii rozegrał 90 minut

Swój ostatni mecz przed startem mistrzostw Europy rozegrała także reprezentacja do lat 21. Podopieczni Marcina Dorny w Kielcach rywalizowali z Czechami. Przegrali 1:2, drugą bramkę tracąc w doliczonym czasie gry. Pełne 90 minut dla Polski rozegrał bramkarz grudziądzkiego zespołu Jakub Wrąbel.

Lista nieobecnych w Grudziądzu

A już w piątek 31 marca podopieczni Jacka Paszulewicza zagrają u siebie z Sandecją Nowy Sącz w kolejnym meczu I ligi. Początek o godzinie 18.30 (więcej wkrótce).

Trener Olimpii nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Adriana Bielawskiego (nie zagra do końca sezonu), Furtado, który zerwał ścięgno Achillesa i czeka na zdjęcie gipsu, Dariusza Kłusa, który w przyszłym tygodniu powinien wrócić do treningów, Brazylijczyka Nildo, który dłuższy czas jest poza kadrą z powodu problemów zdrowotnych, oraz pauzującego za kartki Lukasa Klemenza.