MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nie powalczą o medale [zdjęcia]

Redakcja
Po porażce z Pogonią Szczecin podopieczni Klaudiusza Hirschastracili definitywnie szansę na walkę o medale rozgrywek Futsal Ekstraklasy Sławomir Kowalski
Piłkarze halowi FC Toruń przegrali wczoraj we własnej hali z Pogonią 04 Szczecin 3:5 i po tej porażce stracili już definitywnie szansę na grę w medale w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy w tym sezonie.

Spotkanie to nie ułożyło się po myśli podopiecznych Klaudiusza Hirscha.
Po kilku wyrównanych minutach inicjatywę przejęli goście, którzy aktualnie plasują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.
Szczecinianie jeszcze przed przerwą wypracowali sobie solidną zaliczkę. Wynik spotkania otworzył bowiem w 12. min. Adam Jonczyk. Chwilę później podwyższył Michał Kubik, a trzecią bramkę zdobył ponownie Jonczyk.
Po zmianie stron torunianie nadal nie mogli złapać właściwego rytmu. 36 sekund po wznowieniu Mateusz Gepert podwyższył na 4:0 dla przyjezdnych.
Dopiero wówczas gospodarze wzięli się za odrabianie strat. Gdy wydawało się, że staną przed szansą na wyrównanie, piłkę stracił Krzysztof Elsner, a zwycięską bramkę zdobył Kubik.

FC Toruń - Pogoń 04 Szczecin 3:5 (0:3).
Bramki: 0:1 A. Jonczyk (12), 0:2 M. Kubik (16), 0:3 A. Jonczyk (17), 0:4 M. Gepert (21), 1:4 N. Neagu (26), 2:4 M. Mikołajewicz (35), 3:4 M. Suchocki (39), 3:5 M. Kubik (39)
FC Toruń: Neagu - Wojciechowski, Suchocki (żk), Mikołajewicz, Elsner - Morozow, Szczepaniak, Pelc, Waszak oraz Czyszek, Domański