Olimpia wreszcie wygrała w Grudziądzu

(sop)
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia BytówOlimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów Gerard Szukay
Od 27 sierpnia czekali kibice Olimpii Grudziądz na wygraną zespołu na własnym stadionie. Wczoraj biało-zieloni ograli Chrobrego Głogów 2:1.

W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali. Losy meczu rozstrzygnęły się po zmianie stron. Gole dla Olimpii strzelali Karol Angielski (56. min) i Marcin Kaczmarek (76).

Honorowe trafienie gości trzy minuty przed końcem meczu wywalczył Michał Bednarski.

Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 2:0 (1:0).

1:0 K. Angielski (56), 2:0 M. Kaczmarek (76), 2:1 M. Bednarski (87)

Olimpia: Wrąbel - Bielawski, Kasperkiewicz (żk), Malec, Woźniak, Kłus (żk), Smoliński (79, Wolski), Kaczmarek, Kurowski, Banasiak (71, Ciechanowski), Angielski (89, Trzepacz)