OSOBOWOŚĆ ROKU 2023 w mediach społecznościowych: zobacz, jakim wsparciem cieszą się nominowani!

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2023
Nominowani do tytułu Osobowość Roku 2023 to wyjątkowi liderzy, osoby, które swoim zaangażowaniem i sukcesami wyróżniają się na tle społeczności. Ich praca na rzecz lokalnych środowisk zdobyła uznanie nie tylko mieszkańców, ale również naszej redakcji. W związku z rozpoczęciem głosowania w czwartek media społecznościowe zalała fala gratulacyjnych postów. Zobacz, jakie wsparcie towarzyszyło kandydatom na Facebooku, Instagramie i innych social mediach!

W plebiscycie Osobowość Roku chcemy docenić wyjątkowych, pomysłowych i aktywnych ludzi, którzy wpływają na innych i konsekwentnie dążą do realizacji celów. Wśród nominowanych znalazły się osoby pełne pasji, chętne działania czy niesienia pomocy. Ich praca realnie przyczynia się do rozwoju lokalnych społeczności i regionów.

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania w plebiscycie
OSOBOWOŚĆ ROKU 2023

W gronie nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2023 znajdują się artyści, działacze kulturalni, naukowcy, innowacyjni biznesmeni, wolontariusze o wielkim sercu, a także samorządowcy i działacze społeczni. To osoby z różnych środowisk, które łączy jedno – sympatia, zaufanie i szacunek innych! Najlepszym tego przykładem jest fala gratulacji i wsparcia, jaka zalała internet zaraz po rozpoczęciu głosowania. Przyjrzyjmy się, jakie emocje towarzyszą tej wyjątkowej akcji.

Podziękowania i wzruszenia
kandydaci

Już sama nominacja do tytułu Osobowość Roku 2023 stanowi duże wyróżnienie i jest powodem do dumy - takie odczucia dominują w postach publikowanych przez kandydatów. Zaskoczeni, szczęśliwi i pełni wdzięczności chętnie dzielą się swoim sukcesem w mediach społecznościowych. Publikują listy nominacyjne, zdjęcia i dziękują za wsparcie.

W postach na Facebooku nominowani dzielą się także pięknymi słowami, które płyną prosto z serca. Elementem, który szczególnie doceniają, jest uzasadnienie zawarte w treści nominacji. Dla kandydatów ma to ogromne znaczenie, ponieważ potwierdza, że ich ciężka praca, trud i zaangażowanie zostały zauważone i docenione. Ta forma uznania motywuje ich do dalszego działania i jest potwierdzeniem, że ich wysiłki mają realny wpływ na otoczenie.

Wsparcie bliskich osób

W mediach społecznościowych można zauważyć liczne przykłady wsparcia rodziny i przyjaciół kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2023. To właśnie oni, będąc najbliżej nominowanych, często dzielą się swoimi emocjami, wyrażając dumę i wzruszenie. Najbliżsi doskonale zdają sobie sprawę z tego, ile sił, energii i zaangażowania wymaga od kandydatów codzienne dążenie do celu. Ich uznanie podkreśla wartość pracy nominowanych i pokazuje, że za każdym sukcesem stoją nie tylko indywidualne wysiłki, ale też wsparcie bliskich osób!

Gratulacje płyną z wielu stron

Już na samym początku wyraźnie widać zaangażowanie lokalnych społeczności - tych samych, które wcześniej wskazywały i pomagały redakcji w poszukiwaniu osób zasługujących na nominację w plebiscycie. Pod postami nie brakuje wyrazów sympatii, uznania, pozytywnych emocji, wdzięczności i podziękowań.

Niektórzy mieszkańcy postanowili działać aktywnie i poinformować znajomych oraz użytkowników lokalnych stron i grup o nominacjach dla zasłużonych wolontariuszy, lokalnych działaczy, artystów, naukowców oraz właścicieli biznesów. Te działania są świetnymi przykładami zaangażowania i organizacji społeczności. Pokazują szacunek i uznanie, jakim obdarzani są kandydaci.

Pracodawcy, firmy, fundacje, instytucje kultury oraz jednostki terytorialne, z którymi związani są nominowani również chętnie informują o ich wyróżnieniach w naszej akcji. Posty pełne dumy pojawiają się nie tylko w mediach społecznościowych, ale także na oficjalnych stronach internetowych. To dodatkowy sposób na okazanie wsparcia i uznania dla osiągnięć kandydatów!

Szeroki odzew we wszystkich
mediach społecznościowych

Plebiscyt Osobowość Roku 2023 odbił się szerokim echem we wszystkich mediach społecznościowych. Posty informujące o nominacjach oraz liczne gratulacje pojawiły się nie tylko na Facebooku, ale także Instagramie, portalu X czy LinkedIn. Każda z tych platform ma unikalne możliwości, zobacz ciekawe przykłady ich wykorzystania:

Nieoceniona moc wideo

Na zakończenie warto podkreślić, że media społecznościowe cenią sobie różnorodność i kreatywność. Tworzenie unikalnych wideo, relacji na żywo czy wyróżniających się animacji jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek – wystarczy dobry pomysł i kilka kliknięć. Kandydaci Plebiscytu Osobowość Roku 2023 również postanowili skorzystać z tych narzędzi, przygotowując filmy, animacje i relacje z informacjami o swoim udziale w akcji. Dzięki nim plebiscyt trafia do tak wielu osób i możemy zobaczyć ich ogromne zaangażowanie!

Wszystkim nominowanym do tytułu w Plebiscycie Osobowość Roku 2023 gratulujemy i życzymy wielu głosów!

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania w plebiscycie
OSOBOWOŚĆ ROKU 2023

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: OSOBOWOŚĆ ROKU 2023 w mediach społecznościowych: zobacz, jakim wsparciem cieszą się nominowani! - Polska News

Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska