PRAWYBORY 2018 – RADNI RADY MIASTA TORUNIA

PRAWYBORY 2018 – RADNI RADY MIASTA TORUNIA

KD

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński



Zobacz aktualne wyniki w wybranym okręgu

Kliknij i wybierz:

OKRĘG NR 1
OKRĘG NR 2
OKRĘG NR 3
OKRĘG NR 4



Okręg nr 1: ulice: Agatowa, Akacjowa, Aleksandra Jabłońskiego, Aleksandrowska, Alladyna, Ametystowa, Andrzeja Kmicica, Antoniego Bagińskiego, Antoniego Swinarskiego, Artyleryjska, Balladyny, Basieńki, Bekasa, Biała, Bliska, Błękitna, Bociania, Bolta, Borowikowa, Bratnia, Brązowa, Brylantowa, Bursztynowa, Ciechocińska, Cienista, Cierpicka, Czapli, Ludwika Czachowskiego, Czerniewicka, Zdzisława Dandelskiego, Daleka, Diamentowa, Dobrej Nadziei, Dożynkowa, Droga Łąkowa, Drzymały, Dworska, Dybowska, Dyngusowa, Familijna, Fantazyjna, Franciszka Ratajczaka, Gabriela Narutowicza, Gaikowa, Gajowa, Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera, Gen. Hallera, Gen. Józefa Dwernickiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, Gen. Mikołaja Bołtucia, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Gen. Tadeusza Komorowskiego-Bora, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gen. Władysława Andersa, Gen. Woyczyńskiego, Gerwazego, Gliniecka, Gniewkowska, Golubska, Goplany, Gościnna, Grzybowa, Gwiaździsta, Husarska, Idzikowskiego, Iglasta, Inowrocławska, Jacka Soplicy, Jana i Marii Prüfferów, Jana Karnowskiego, Jana Skrzetuskiego, Jasia i Małgosi, Jasna, Jaspisowa, Jeżyka, Kameralna, Kardynała Wyszyńskiego, Kępa Bazarowa, Kluczyki, Kniaziewicza, Kocia, Kogucia, Kolankowskiego, Kolejowa, Konduktorska, Konstytucji 3 Maja, Kormorana, Kosa, Kosynierów Kościuszkowskich, Kościelna, Kręta, Krajoznawcza, Królewny Śnieżki, Księżycowa, Ks. Józefa Domachowskiego, Ks. St. Paluszyńskiego, Kubusia Puchatka, Kukułki, Kujawska, Kuropatwy, Kusocińskiego, Leona Witkowskiego, Leśny Trakt, Letnia, Licealna, Ligi Polskiej, Lilii Wodnych, Lipnowska, Ładna, Łączna, Łozowa, Łódzka, Majdany, Majora Henryka Dobrzańskiego-Hubala, Malinowskiego, Mała, Marzanny, Matysiaków, Międzyrzecze, Miodowa, Mistrza Twardowskiego, mjr. Wacława Kryńskiego, Młyńska, Mossakowskiego, Na Przełaj, Nasza, Nenufarów, Nieszawska, Okopowa, Okólna, Okrzei, Oleńki, Olęderska, Olimpijska, Osadnicza, Otłoczyńska, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pana Tadeusza, Pana Wołodyjowskiego, Parkowa, Perkoza, Perłowa, Plac Armii Krajowej, Plac Honorowych Dawców Krwi, Plac Sybiraków, Plebiscytowa, Podbipięty, Podgórska, Pogodna, Pokątna, Poranna, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Prejsa, Przesmyk, Przy Grobli, Przyjaciół, Przyjemna, Przy Nasypie, Przy Skarpie, Przy Torze, Przytulna, Pszczelna, Puchacza, Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego, Radiowa, Radosna, Rajmunda Galona, Raszei, Relaksowa, Rodzinna, Romantyczna, Rondo Jacka Kuronia, Rondo marszałka Ferdynanda Focha, Roślinna, Rubinowa, Rudacka, Rypińska, Serdeczna, Sezamkowa, Siewna, Sindbada, Melanii Sinorackiej, Sitowia, Skierki, Skryta, Służewska, Smocza, Sobótki, Solankowa, Sowia, Spacerowa, Srebrna, Srebrnego, Stamma, Stanisława Sędziaka, Stara Droga, Stawisińskiego, Stawki Południowe, Stefana Burhardta, Srebrzysta, Stepowa, Strzałowa, Suleckiego, Sydowa, Sygnałowa, Szarych Szeregów, Szczepana Waczyńskiego, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Szosa Lubicka numery parzyste od 122 do końca i numery nieparzyste od 141 do 143, Szubińska, Szuwarów, Władysława Szyszkowskiego, Ślaskiego, Śliczna, Środkowa, Światowida, Św. Wojciecha, Tataraków, Teligi, Telimeny, Tęczowa, Tłoczka, Topazowa, Torowa, Trakcyjna, Trzcinowa, Turkusowa, Turystyczna, Urocza, Urzędnicza, Ustronna, Wacława Hulewicza, Wakacyjna, Wianki, Wiejska, Wieżowa, Wilhelminy Iwanowskiej, Wiślana, Wiśniowa, Witosa, Władysława Balewskiego, Władysława Grabskiego, Włocławska, Wodna, Wojciecha Korfantego, Wypoczynkowa, Wyrzyska, Zagłoby, Zagrodowa, Zakole, Zakosy, Zbigniewa Zdrójkowskiego, Zdrojowa, Zielona, Zimorodka, Zimowa, Złota, Złotej Rybki, Zwrotnicza, Zygfryda Gardzielewskiego, 63. Pułku Piechoty.

Okręg nr 2: ulice: Agrestowa, Adama Asnyka, Aleja Niezależnego Zrzeszenia Studentów UMK, Aleja św. Jan Pawła II numery parzyste od 2 do końca, Aleja 500 - lecia, Aleja 700 - lecia numery parzyste od 12 do 16, Balonowa, Baśniowa, Bema, Bielańska, Bluszczowa, Boczna, Władysława Bojarskiego, Borowiacka, Broniewskiego, Brzechwy, Bulwar Filadelfijski numery parzyste od 20 do 28 i numery nieparzyste od 11 do 17, Bydgoska, Chopina, Cicha, Czerwona Droga, Czysta, Danielewskiego, Derdowskiego, Dobra, Droga Czarnobłocka, Droga Starotoruńska, Fałata, Fredry, Gagarina, Gałczyńskiego, G. Morcinka, Grunwaldzka, Janiny Hurynowicz, Irysowa, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Jaracza, Jaroczyńskiego, Jaśminowa, Jesienna, Jeżynowa, Pera Jonssona, Kasprowicza, Kaszubska, Kazimierza Osmańskiego, Klonowica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krzemieniecka, Ks. Kujota, Marii Kuncewiczowej, Ks. Popiełuszki, Kurpiowska, Leśna, Bolesława Leśmiana, Lindego, Lwowska, Łukasiewicza, Makuszyńskiego, Malinowa, Matejki, Mickiewicza, Miła, Mireckiego, Modrzewiowa, Moniuszki, Morycińskiego, Nałkowskiej, Norwida, Olszewskiego, Orzechowa, Osiedlowa, Owocowa, Piękna, Plac Błogosławionego Księdza Podharcmistrza Stefana Frelichowskiego, Plac Gen. Pilota St. Skalskiego, Plac Prof. Alfonsa Hoffmana, Polna numery parzyste od 2 do 8 i numery nieparzyste od 1 do 7, Poprzeczna, Port Drzewny, Porzeczkowa, Prusa, Przybyszewskiego, Przy Cegielni, Ptasia, Reja, Reymonta, Rondo Niepodległości, Rondo Teofila Lorkiewicza, Rondo Zbigniewa Herberta, Rybaki, Sienkiewicza, Składowa, Skwer Inwalidów Wojennych, Słowackiego, Spokojna, Sportowa, Stroma, Szosa Bydgoska, Szosa Chełmińska numery nieparzyste od 15 do 61, 87 - 109, 133 - 193, Szosa Okrężna, Szymanowskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Św. Józefa, Św. Klemensa, Truskawkowa, Alojzego Tujakowskiego, Tuwima, Wąska, Melchiora Wańkowicza, Warmińska, Wesoła, Kazimierza Wierzyńskiego, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wita Stwosza, Wodociągowa, Wyczółkowskiego, Wybickiego numery parzyste od 94 do końca i nieparzyste od 91 do końca, Wyspiańskiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury numery parzyste od 2 do 30 i numery nieparzyste od 1 do 23, Źródlana, 4 Pułku Lotniczego

Okręg nr 3: ulice: Aleja Jana Pawła II numery nieparzyste od 1 do końca, Aleja 700 - lecia numery od 9 do 11, Aleja Solidarności, Astrowa, Bananowa, Bankowa, Barbarka, Bartkiewiczówny, Bartnicza, Bawarczyków, Bażantowa, Aleksandra Birkenmajera, B. Głowackiego, Bławatkowa, Boboli, Bobrowa, Bractwa Kurkowego, Browarna, Brzoskwiniowa, Bulwar Filadelfijski numery parzyste od 2 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 9, Chabrowa, Chełmińska, Chmielna, Chodkiewicza, Ciasna, Czarlińskiego, Czarnieckiego, Czecha, Czeremchowa, Dąbrowskiego, Dąbrówki, Dekerta, Długa, Długosza, Jerzego Dobrzyckiego, Dobrzyńska, Dominikańska, Ducha Świętego, Elektryczna, Fasolowa, Figowa, gen. Augusta E. Fieldorfa „Nila”, Filtrowa, Fiołkowa, Flisacza, Forteczna, Fosa Staromiejska, Franciszkańska, Adama Freytaga, Jana Gadomskiego, Galileusza, Gazowa, Gen. Stanisława Skrzyńskiego, Roberta Głębockiego, Goździkowa, Grabowskiego, Graniczna, Konrada Grasera, Grudziądzka numery parzyste od 2 do 46 i numery nieparzyste od 1 do końca, Gryczana, Edmunda Halleya, Harcerska, Jana Heweliusza, Hetmańska, Hiacyntowa, Horzycy, Hoża, Jana Michała Hubego, inż. arch. Kazimierza Gregorkiewicza, Inżynierska, Jagiellońska, Jaskółcza, Jastrzębia, Jelenia, Jemiołowa, Jeremiego Wiśniowieckiego, Jęczmienna, Kaliskiego, Kameliowa, Kpt. Drzewieckiego, Kąkolowa, Jana Keplera, Kilińskiego, K. Jagiellończyka, Kołłątaja, Kombajnowa, Konfekcyjna, Koniuchy, Konopna, Konwaliowa, Końcowa, Kopernika, Kordeckiego, Kozacka, Kozia, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kwiatowa, Lawendowa, Lecha, Legionów, Lelewela, Liliowa, Lisia, Lniana, Lotników, Łazienna, Łosia, Łubinowa, Łysomicka, Makowa, Malwowa, Małachowskiego, Małe Garbary, Maszynowa, Jana Mergentalera, Miedza, Międzymurze, Migdałowa, Młodzieżowa, Moczyńskiego, Modrakowa, Mohna, Morelowa, Mostowa, Most Pauliński, Myśliwska, Narcyzowa, Niedźwiedzia, płk. Franciszka Niepokólczyckiego, Odrodzenia, Ogrodowa, Orla, Orląt Lwowskich, Owsiana, Bohdana Paczyńskiego, Pałucka, Panny Marii, Pawia, PCK, Piaskowa, Piastowska, Piekary, Piernikarska, Pigwowa, Pistacjowa, mjr. Jana Piwnika, Plac 18 Stycznia, Plac Artylerii Polskiej, Plac Naczelnej Organizacji Technicznej, Plac Rapackiego, Plac Św. Katarzyny, Plac Teatralny, Plac Towarzystwa Miłośników Torunia, Plac Związku Nauczycielstwa Polskiego, Podgórna numery parzyste od 2 do 84 i numery nieparzyste od 1 do 75, Pod Krzywą Wieżą, Podmurna, Polna numery parzyste od 10 do 20 i numery nieparzyste od 9 do 13, Heleny Kaźmierczak-Połońskiej, Pomarańczy, Poniatowskiego, Popiela, Prosowa, Prosta, Przedzamcze, Przy Kaszowniku numery nieparzyste od 1 do 25, Przylaszczkowa, Przy Rynku Wełnianym, Przysiecka, Pszeniczna, Rabiańska, Rejtana, Renklodowa, Rodzynkowa, Rolnicza, Rondo Czadcy, Rondo Podoficerów, Różana, Rumiankowa, Rusa, Jana Rybińskiego, Rynek Nowomiejski, Rynek Staromiejski, Rysia, Ryżowa, Rzepakowa, Sadowa, Sarnia, Sasankowa, Selerowa, Skwer Lucjana Broniewicza, Skwer Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej, Słoneczna, Słowicza, Sokola, Spółdzielcza, Steinbornów, Stokrotkowa, Storczykowa, płk. dr. Leona Strehla, Henryka Strobanda, Strumykowa, Sucha, Sukiennicza, Szafranowa, Szałwiowa, Szczytna, Szeroka, Szewska, Szosa Chełmińska numery parzyste od 16 do końca i numery nieparzyste od 63 do 85, od 111 do 131, od 195 do końca, Szpitalna, Szumana, Szyszkowa, Ślimak Getyński, Śliwowa, Ślusarska, Św. Antoniego, Św. Jakuba, Św. Jana, Św. Jana Bosko, Św. Mikołaja, Św. Faustyny, Św. Katarzyny, Tartaczna, Techniczna, Traktorowa, Tramwajowa, Tulipanowa, Ugory, Uniwersytecka, Urodzajna, Wały Gen. Sikorskiego, Warszawska, Warzywna, Łukasza Watzenrodego, Wiązowa, Wielki Rów numery parzyste od 2 do 24 i numery nieparzyste od 1 do 27, Wielkie Garbary, Wiklinowa, Wilcza, Winogronowa, Wola Zamkowa, Wrzosowa, Wspólna, Wybickiego numery parzyste od 2 do 92 i numery nieparzyste od 1 do 89, Wysoka, Zacisze, Zagonowa, Zamenhofa, Zaszpitalna, Zaułek Prosowy, Zbożowa, Zielna, Ziemowita, Włodzimierza Zonna, Żbikowa, Żeglarska, Żelazna, Żurawia, Żwirki i Wigury numery parzyste od 32 do końca i numery nieparzyste od 25 do końca, Żytnia, Żywiczna, Żyzna

Okręg nr 4: ulice: Andrzeja Sobkowiaka, Antczaka, Augustowska, Bajeczna, Barwna, Batorego, Bażyńskich, Białostocka, Brejskiego, Brzozowa, Bukowa, Buszczyńskich, Bytomska, Calineczki, Chrobrego, Cedrowa, Ceglana, Celnicza, Ceramiczna, Chełmska, Ciechanowska, Ciekawa, Cisowa, Curie-Skłodowskiej, Cyprysowa, Czekoladowa, Czereśniowa, Częstochowska, Dojazd, Donimirskiego, Droga Trzeposka, Dworcowa, Działowa, Działowskiego, Dziewulskiego, Elbląska, Fabryczna, Filomatów Pomorskich, Fromborska, Gawędy, Gdańska, Gen. Chłopickiego, Gen. Prądzyńskiego, Gen. Sowińskiego, Gerarda Pająkowskiego, Gipsowa, Gminna, Gołębia, Gorzowska, Grabowa, Granitowa, Grudziądzka numery parzyste od 48 do końca, Guliwera, Gustlika, Hebanowa, Honoratki, Ignacego Dudojcia, Iławska, inż. Jana Brody, Jałowcowa, J. Chrzanowskiego, Jamontta, Jarocińska, Jarzębinowa, Jaworowa, Jaworskich, Jeleniogórska, Jeśmanowicza, Jodłowa, Kalinowa, Kaliska, Kałamarskiego, Kamienna, Kanałowa, Karolinki, Kartuska, Katarzynki, Katowicka, Kłodzka, Kłopot, Kpt. Tadeusza Łęgowskiego, Kasztanowa, Kielecka, Klonowa, Kociewska, Kołowa, Koniczynki, Konopackich, Konińska, Kopciuszka, Koszalińska, Kościuszki, Kraińska, Krakowska, Krańcowa, Kresowa, Krośnieńska, Krynicka, Ks. Alfonsa Mańkowskiego, Ks. Kanonika Pawła Piotra Gogi, Kwitnącej Jabłoni, Legnicka, Leszczynowa, Luba, Lubelska, Lubicka, Łąkowa, Łokietka, Łomżyńska, Łukowa, Łyskowskiego, Małgorzatki, Mjr. Sucharskiego, Mazowiecka, Mazurska, Mleczna, Mocarskiego, Morwowa, Na Uboczu, Na Zapleczu, Nad Rzeczką, Nad Strugą, Nad Zatoką, Nowotarska, Niesiołowskiego, Odległa, Olbrachta, Ostra, Ostrołęcka, Olsztyńska, Olszynowa, Osikowa, Palmowa, Pancernych, Papowska, Pilska, Piotra Curie, Piotrkowska, Piskorskiej, Plac Daszyńskiego, Plac Fryderyka Skarbka, Plac Pokoju Toruńskiego, Platanowa, Płaska, Płocka, Podchorążych, Pod Dębową Górą, Podgórna numery parzyste od 86 do końca i numery nieparzyste od 77 do końca, Ppor. Jerzego Paszkowskiego, Ppłk. Jana Pałubickiego, Plac Bpa Jana Chrapka, Polna numery parzyste od 22 do końca i numery nieparzyste od 15 do końca, Powiśle, Przelot, Przemyska, Przeskok, Przybyłów, Przy Lesie, Przy Kaszowniku numery parzyste od 2 do końca i numery nieparzyste od 27 do końca, Pułaskiego, Radomska, Rakowicza, Rondo Bielawy, Rozwarta, Równinna, Rubinkowskiego, Rudego, Rydygiera, Rzeczna, Rzeszowska, Sanocka, Sczanieckiego, Siedlecka, Sielska, Sieradzka, Skierniewicka, Słodka, Słupska, Sobieskiego, Sopocka, Sporna, Stalowa, Staszica, Studzienna, Sułkowskiego, Suwalska, Szarika, Szczecińska, Szczęsna, Szosa Lubicka numery parzyste od 2 do 120 i numery nieparzyste od 1 do 91, 133, od 145 do końca, Stanisława Szymańskiego, Ścieżka Szkolna, Świerkowa, Świętopełka, Targowa, Tarnobrzeska, Tarnowska, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Twarda, Ukośna, Uśmiechu, Wałdowska, Wandy Bukiewicz, Wapienna, Warneńczyka, Waryńskiego, Wielki Rów numery parzyste od 26 do końca i numery nieparzyste od 29 do końca, Wierzbowa, Widok, Winna, Winnica, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wykopy, Wymarzona, Zakątek, Zakręt, Zamojska, Zaułek Dworcowy, Zbigniewa Iwanowa, Zielonogórska, Ziemi Michałowskiej, Żółkiewskiego, Żwirowa.


Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo