Świetna passa Stali Grudziądz cały czas trwa. Wygrana 3:1 ze Stoczniowcem Gdańsk

Stal Grudziądz wygrała ze Stoczniowcem
Stal Grudziądz wygrała ze Stoczniowcem Łukasz Partyka
Szóstą wygraną z rzędu zanotowali grudziądzcy siatkarze, którzy w miniony weekend pokonali na wyjeździe 3:1 Stoczniowca Gdańsk. Drugi raz w tym sezonie w meczu tych drużyn lepsza była Stal.

Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Gabrycha okazała się dużo lepsza od gdańszczan.

Grudziądzanie oddali jednego seta

Goście już w dwóch pierwszych setach udowodnili, że przyjechali po wygraną. Triumfowali kolejno do 21 oraz do 19. W trzeciej partii spotkała ich jednak przykra niespodzianka. Ten fragment spotkania przegrali bowiem aż do trzynastu.

Stal wróciła na dobre tory

Na szczęście, przyjezdni w porę się obudzili i wrócili do dobrej gry. W czwartym, wyrównanym secie, okazali się minimalnie lepsi od rywali.

Pokonali siatkarza Stoczniowca 25:23, ale to wystarczyło, by zgarnąć pełną pulę. Stal Grudziąz wygrała już szósty z rzędu mecz w II lidze. Zwycięstwo pozwoliło ekipie z Mniszka na awans w tabeli rozgrywek.

Grudziądzanie i gdańszczanie zamienili się miejscami

Grudziądzanie są teraz na piątej pozycji z dorobkiem 20 oczek. Na szóstą zepchnęli trójmiejską drużynę.

11. kolejka II ligi siatkówki - wyniki gier

Olimpia Sulęcin - Trójka Nakło 3:1 (23:25, 25:29, 25:18, 25:22), Trefl Lębork - LO MS Świnoujście 3:1 (25:19, 21:25, 25:16, 25:20), Orzeł Międzyrzecz - Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg 3:0 (25:12, 25:13, 25:16), Stoczniowiec Gdańsk - Stal Grudziądz 1:3 (21:25, 19:25, 25:13, 23:25), Espadon II Szczecin - Wilki Wilczyn 3:2 (25:21, 25:16, 21:25, 19:25, 15:13).