Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tereny inwestycyjne w Toruniu. Sprawdzamy, co miasto oferuje przedsiębiorcom na sprzedaż. Oto szczegóły i zdjęcia!

Justyna Wojciechowska-Narloch
Justyna Wojciechowska-Narloch
Miasto ma na sprzedaż kilkanaście działek inwestycyjnych. Przetargi odbędą się w 2021 roku.Czytaj dalej. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Miasto ma na sprzedaż kilkanaście działek inwestycyjnych. Przetargi odbędą się w 2021 roku.Czytaj dalej. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Jacek Smarz
Duże tereny inwestycyjne, działki dla małych i średnich przedsiębiorstw, nieruchomości pod usługi – między innymi to znaleźć można w ofercie Torunia skierowanej do biznesu. Kupić można działki w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Dotyczy to zarówno strefy Toruń-Wschód, jak i lewobrzeża. Sprawdzamy, co w mieście jest na sprzedaż.

Zobacz wideo: Żywność drożeje szybciej niż przewidywano.

Rok 2021 jest bardzo trudny dla wszystkich. Dotyczy to także przedsiębiorców i inwestorów, którzy mimo pandemii chcą rozwijać swoje biznesy. Co ważne dla miasta, wiele firm nie zmienia jednak swoich planów dotyczących ekspansji, a niektóre branże notują nawet zwiększone obroty.

- To właśnie dla nich stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która odpowiada na zapotrzebowanie biznesu w trudnym czasie  pandemii – podkreśla Zbigniew Rasielewski, zastępca prezydenta Torunia.

- W tym roku planujemy kolejne działania związane z promocją miejskich terenów inwestycyjnych. Zainteresowanie lokowaniem biznesu w Toruniu jest spore. Dotyczy to zarówno rodzimych  firm, jak i przedsiębiorstw, które dopiero chcą rozpocząć swoja działalność w naszym mieście – dodaje Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Oferty dla firm w Toruniu: Strefa Inwestycyjno – Logistyczna „Toruń Wschód”

To jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów w aktualnej ofercie miasta. Został przygotowany z myślą o działalności usługowej, składach czy też magazynach. Jego potencjał dostrzegają kolejni inwestorzy. To na tym terenie zainwestowały już Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., Pannatoni Europe, firmy Inpost, United Beverages, PHU AGPOL. Kolejne nieruchomości zakupiły firmy EXODUS, Pulscenter, MGB Rusztowania oraz Rollstick, HF Inverter, Transport Ciężarowy Szymon Ryszewski, KMT Meat, Borwood, Maszynohurt Sp. z o.o.  Dla zainteresowanych inwestorów miasto przygotowało w pełni uzbrojone tereny, które zostaną sprzedane w II kwartale 2021 roku. To 11 działek o powierzchni od około 2 tys. m2 do około 5 tys. m2. Jest też oferta dla większych firm: 2 działki o powierzchni 2,7 ha oraz 3,3 ha. Obecnie, Centrum Wsparcia Biznesu prowadzi 13 inwestorów zainteresowanych ulokowaniem swej działalności w Strefie Inwestycyjno – Logistycznej Toruń Wschód.

Polecamy

Toruń: Tereny inwestycyjne przy ul. Olsztyńskiej

Tu sprawdza się powiedzenie, że biznes przyciąga biznes. W tej lokalizacji pozostały już tylko dwie nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 15 tys. m2.  Przetargi zaplanowane są na II/III kwartał 2021 r. Ten rejon bardzo się zmienił po otwarciu salonu Agata Meble. To duży inwestor, do którego dołączyły firmy: MGB Rusztowania, Auto Moto Jerzy Celmer oraz Euro-Gaz Sp. z o.o..

SZCZEGÓŁY OFERT WRAZ ZE ZDJĘCIAMI ZNAJDZIESZ W GALERII:

Tereny inwestycyjne – ul. Pera Jonssona / Szosa Bydgoska w Toruniu

To ciekawe tereny inwestycyjne zlokalizowane przy Szosie Bydgoskiej oraz w pobliżu Motoareny – przy ul. Pera Jonssona. To pięć nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 2 hektarów. Mogą tutaj powstać obiekty usługowe, składy, magazyny oraz obiekty usługowo – produkcyjne. Teren jest położony przy jednej z głównych arterii i dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta. W pobliżu nieruchomości znajdują się inne obiekty: usługowe oraz sportowe. Najbliższy przetarg już w sierpniu tego roku.

Polecamy

Tereny pod budownictwo jednorodzinne w Toruniu:

  • Bielawy (ul. Szczecińska, ul. Elbląska) dwie działki o powierzchni 761 i 711 m2 (planowany przetarg III kwartał 2021 r.)
  • Kaszczorek (ul. Kogucia, ul. Jasia i Małgosi) dwie działki o powierzchni 287 i 1.541 m2 (planowany przetarg: II/III kwartał)
  • Rudak (ul. Osadnicza) 4 działki o łącznej powierzchni 5.527 m2 (planowany przetarg: IV kwartał 2021 r.)
  • Rudak (ul. Kikolska) nieruchomości w trakcie podziału. 8 nieruchomości o łącznej powierzchni 7.761 m2 (planowany przetarg: III kwartał 2021 r.)
Trwa głosowanie...

Czy wciąż przestrzegasz reżimu sanitarnego?

Pełna oferta inwestycyjna miasta znajduje się w serwisie www.torun.direct . Strona ta zawiera szereg materiałów, które będą pomocne potencjalnym inwestorom. Wśród nich, oprócz szczegółowych ofert: materiały graficzne, mapy, zdjęcia, filmy, a także wirtualny podgląd większości nieruchomości.

SZCZEGÓŁY OFERT WRAZ ZE ZDJĘCIAMI ZNAJDZIESZ W GALERII:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska