#WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Wesprzyj lokalny biznes w kujawsko-pomorskim!
Wesprzyj lokalny biznes w kujawsko-pomorskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z kujawsko-pomorskiego, w branży „sport i fitness”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w kujawsko-pomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „sport i fitness”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

SPORT I FITNESS - usługi (siłownie i indywidualne plany treningowe, treningi zdalne etc.)

Toruń

Pole Dance Studio Toruń

Zapraszamy na organizowane przez nas zajęcia online takie, jak rozciąganie, czyli Stretching oraz Twer. Gdy tylko ten ciężki dla nas wszystkich czas się skończy zapraszamy również do naszego Studio na zajęcia Pole Dance!


DARE Dorota Rybszleger - Trener Personalny

Prowadzę online treningi indywidualne i grupowe, przygotowuję plany treningowe oraz doradzam w sprawie zmiany nawyków żywieniowych.


CrossFit Toruń

CFT Go to program treningowy, który zrealizujesz w każdym miejscu z dostępem do internetu. Nie tylko pokażemy Ci, jak ćwiczyć, ale także będziemy czuwać nad poprawnym i bezpiecznym wykonaniem elementów planu treningowego dzięki obustronnej transmisji video.


Miesiączkowo

KS Unifreeze Górzno

Piłka nożna-szkolenie


Zobacz inne branże w regionie

Materiał oryginalny: #WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim - Gazeta Pomorska

Dodaj ogłoszenie