Bramkarz Olimpii Grudziądz Jakub Wrąbel bohaterem młodzieżowej kadry Polski

Jakub Wrąbel z Olimpii Grudziądz ma za sobą udany występ w kadrze Polski
Jakub Wrąbel z Olimpii Grudziądz ma za sobą udany występ w kadrze Polski Gerard Szukay
Znakomity występ w narodowych barwach zaliczył bramkarz Olimpii Grudziądz Jakub Wrąbel. Zawodnik, który trafił tu na wypożyczenie ze Śląska Wrocław, był jednym z ojców zwycięstwa reprezentacji Polski nad Niemcami.

We wtorkowy wieczór biało-czerwoni mierzyli się w Tychach z rówieśnikami z Niemiec. Było to kontrolne spotkanie młodzieżowych reprezentacji obu krajów.

To ich etap przygotowań

Dla Polaków jest to etap przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Starego Kontynentu, których będą gospodarzami.

Rywalizację podopiecznych Marcina Dorny można było na żywo oglądać w Polsacie Sport. Polacy wygrali skromnie 1:0 po golu dziewiętnastoletniego Dawida Kownackiego w 57. minucie.

Mecz Polska – Słowenia. Teodorczyk strzelił i zaprosił na „Kaczuchy”. Tylko remis na koniec roku

Młody napastnik poznańskiego Lecha popisał się strzałem z woleja.

Jakub Wrąbel zasłużył na pochwały

Jednym z ojców zwycięstwa był także Jakub Wrąbel.

Bramkarz Olimpii popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, które nie umknęły uwadze piłkarskich ekspertów.

Przez całe 90 minut udało mu się zachować czyste konto, dzięki czemu także walnie przyczynił się do zwycięstwa młodzieżowej drużyny narodowej naszego kraju.

Tymczasem już w najbliższy weekend Olimpia Grudziądz z Jakubem Wrąblem w składzie rozegra kolejny mecz ligowy. Będzie to jednocześnie pierwsze spotkanie rundy rewanżowej rozgrywek I ligi. Rywalem zespołu prowadzonego przez Jacka Paszulewicza będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, a do starcia dojdzie na boisku rywali, którzy są tegorocznym spadkowiczem z piłkarskiej polskiej ekstraklasy.

Olimpia Grudziądz zagra już w sobotę

Mecz zaplanowano na sobotę na godzinę 18.

Szerzej o meczu Olimpii Grudziądz, a także o kapitalnym występie Jakuba Wrąbla w narodowych barwach, napiszemy w naszym jutrzejszym magazynie.