Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kolejny obiekt handlowy na północy Torunia? Miasto oferuje teren pod niego

Marek Nienartowicz
Marek Nienartowicz
16 kwietnia w przetargu inwestorzy będą walczyć o nieruchomość przy ulicy Grudziądzkiej 194
16 kwietnia w przetargu inwestorzy będą walczyć o nieruchomość przy ulicy Grudziądzkiej 194 Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
16 kwietnia w organizowanym przez Urząd Miasta przetargu do kupienia będzie nieruchomość na północy Torunia - przy ulicy Grudziądzkiej 194.

Tak działa porodówka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym

od 16 lat

Teren przy drodze krajowej nr 91, która biegnie ulicą Grudziądzką, nieopodal Centralnego Cmentarza Komunalnego, wyceniono na 5 000 000 złotych. To będzie stawka wywoławcza w przetargu.

Toruń sprzedaje teren przy Grudziądzkiej: pod zabudowę usługową

Teren znajduje się po północno-wschodniej stronie skrzyżowania ulic Grudziądzka/Celnicza/”nowa” Polna. Po południowo-zachodniej stoi obiekt firmy „Abler”. Po stronie północno-zachodniej skrzyżowania trwa budowa parku handlowego, w którym głównym najemcą będzie sieć „Biedronka”, a poza nią będą tu sklepy sieci "Action" i "Dealz". Obiekt ma być gotowy jesienią 2024 roku.

Więcej informacji z Torunia i okolic przeczytasz >>>TUTAJ<<<<

Wystawiony na zaplanowaną na 16 kwietnia licytację teren również jest przeznaczony pod zabudowę usługową. Ma 0,72 hektara powierzchni. Jest niezabudowany i nieogrodzony, porośnięty trawą.

Kto kupi teren przy Grudziądzkiej? Jego atutem jest świetny dojazd

Nieruchomość przy ulicy Grudziądzkiej 194 ma nieregularny kształt wieloboku, ze wszystkich stron jest otoczona przez drogi (ulice: Grudziądzką, Celniczą oraz drogę wewnętrzną od północy i terenem parkingowym od strony wschodniej). Nieruchomość znajduje się w zasięgu liniowych urządzeń infrastruktury technicznej: sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i teletechnicznej zlokalizowanych w przyległych drogach.

Polecamy: Dzieje się w Toruniu. Najlepsze zdjęcia fotoreporterów >>> TUTAJ <<<

Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę budynkami usługowymi o dachu płaskim, o wysokości do 15 metrów o maksymalnej powierzchni zabudowy 60 procent powierzchni działki i z obowiązkiem zachowania co najmniej 10 procent terenu jako powierzchni biologicznie czynnej. Inwestor nie będzie mógł lokować przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska