MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kujawsko-Pomorskie. Wojsko sprzedaje tanie mieszkania i dzierżawi nieruchomości. Co ma w ofercie w czerwcu? Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
Pierwsze mieszkanie na sprzedaż we Włocławku znajduje się przy ul. Kaliskiego 89/41.
Pierwsze mieszkanie na sprzedaż we Włocławku znajduje się przy ul. Kaliskiego 89/41. AMW (wszystkie fot.)
Agencja Mienia Wojskowego ma w czerwcowej ofercie w Kujawsko-Pomorskiem mieszkania oraz działki na sprzedaż, a także lokale pod usługi do wynajęcia. To nieruchomości w Toruniu, Bydgoszcz, Włocławku i nie tylko. Co i gdzie konkretnie? Oto szczegóły.

Mieszkania do kupienia od wojska we Włocławku

W aktualnej ofercie Agencja mienia Wojskowego ma dwa zadbane, w dobrym standardzie mieszkania na sprzedaż. To lokale we Włocławku przy ul. Kaliskiego. Kupić je będzie można startując w przetargach ustnych nieograniczonych, które dopiero zostaną ogłoszone.

- Te mieszkania były już wystawione na sprzedaż w styczniu br. Potem jednak zostały z oferty wycofane. Znów do niej wróciły i niedługo wznowimy procedurę sprzedaży. To wszystko jednak wymaga czasu i ogłoszenia przetargu (publicznego, na naszej stronie internetowej) można się spodziewać w IV kwartale tego roku - mówi "Nowościom" Łukasz Gorczyński, specjalista ds. nieruchomości z oddziału regionalnego AMW w Bydgoszczy.

Pierwsze mieszkanie położone jest przy ul. Kaliskiego 89/41. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC. Usytuowany jest na VIII piętrze. Lokal posiada balkon. Miesięczny czynsz (na 2 osoby) wynosi ok. 750 zł.

ZDJĘCIA OFEROWANYCH PRZEZ WOJSKO NIERUCHOMOŚCI MOŻNA OBEJRZEĆ >>> TUTAJ <<<<

Drugie mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Kaliskiego 38/11. Lokal położony jest w budynku wielorodzinnym 5-kondygnacyjnym, całkowicie podpiwniczonym. Budynek został oddany do użytku w 1974 r. Nieruchomość częściowo wyremontowana- docieplono szczyty budynku, pomalowano elewacje, wymieniono okna i drzwi klatek schodowych. W ostatnim okresie wykonano remont klatek schodowych. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC. Usytuowany jest na III piętrze. Lokal posiada balkon. Miesięczny czynsz (2 osoby) wynosi ok. 350 zł.

Grunty na ul. Rudackiej w Toruniu na sprzedaż

Wojsko ma też obecnie w ofercie dwa grunty na sprzedaż w Toruniu. Pierwsza znajduje się przy ul. Rudackiej 8A. Jej powierzchnia to 0,3696 ha.

Od północy i wschodu graniczy z rzeką Wisłą, od południa z osiedlem Czerniewice, a od zachodu z Piaskami i Stawkami. Lokalizacja nieruchomości zapewnia dogodny dostęp do głównych ciągów komunikacyjnych miasta (dróg krajowych nr 15, 91 oraz węzła szybkiego ruchu S10 i autostrady A1).

To pierwszy grunt na sprzedaż w Toruniu przy ul. Rudackiej.
To pierwszy grunt na sprzedaż w Toruniu przy ul. Rudackiej.

WIĘCEJ ZDJĘĆ OFEROWANYCH PRZEZ WOJSKO NIERUCHOMOŚCI MOŻNA OBEJRZEĆ >>> TUTAJ <<<<

W sąsiedztwie znajdują się tereny PKP i tereny składowo-przemysłowe. Nieruchomość jest niezabudowana i niezagospodarowana. Teren nieużytkowany, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą i drzewami w północno-zachodniej części działki. Centralną jej część stanowi plac utwardzony. Grunt nieuzbrojony, w zasięgu sieci elektrycznej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do ogólnodostępnej drogi publicznej od ul. Rudackiej.

Drugi grunt znajduje się przy ul. Rudackiej 8. Nieruchomość jest niezabudowana i niezagospodarowana. Teren nieużytkowany, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą i drzewami w północno-zachodniej części działki. Centralną jej część stanowi plac utwardzony. Grunt jest nieuzbrojony, w zasięgu sieci elektrycznej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do ogólnodostępnej drogi publicznej od ul. Rudackiej.

W skład tej nieruchomości wchodzą działki nr 34 i 36 o łącznej powierzchni 0,4129 ha.

W Bydgoszczy lokal do wynajęcia pod kantynę

W Bydgoszczy wojsko ma w ofercie nieruchomość zlokalizowaną na terenie jednostki wojskowej w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Warszawy 2. Do wynajmu przeznacza część nieruchomości - z przeznaczeniem na prowadzenie kantyny.

"Do wynajmu na czas oznaczony do dnia 31.12.2033 r. przeznacza się część budynku - pomieszczenia o łącznej powierzchni 49,16 m2 wraz z gruntem przynależnym o łącznej powierzchni 21 m2, czynsz wywoławczy 1.000,00 zł miesięcznie" - głosi oferta.

W Białych Błotach grunt do dzierżawy

W Białych Błotach pod Bydgoszczą wojsko chce wydzierżawić grunt o powierzchni 0,8243 ha. Nieruchomość składa się z działek ewidencyjnych nr 120/1 i 121/22 o łącznej powierzchni 0,8243 ha. Zlokalizowana jest pomiędzy drogami krajowymi nr S5 i S10, na południe od ich węzła.

Działka nr 121/22 posiada dostęp do drogi publicznej - ul. Obwodowej o nawierzchni asfaltowej. Natomiast działka nr 120/1 nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Dojazd do niej odbywa się przez drogę gruntową. Działki wyżej opisane bezpośrednio ze sobą sąsiadują.

Więcej informacji z Torunia i okolic przeczytasz >>>TUTAJ<<<<

"Otoczenie nieruchomości stanowią tereny aktywizacji gospodarczej oraz rozproszonej zabudowy jednorodzinnej i tereny niezabudowane. Dostępność komunikacyjna oraz lokalizacja nieruchomości są bardzo dobre z uwagi na bliskie sąsiedztwo węzła drogowego S5 i S10 oraz terenów zagospodarowanych. Kształt działek jest nieregularny, ukształtowanie powierzchni stosunkowo płaskie. W zasięgu (ul. Obwodowa) przebiegają sieci: wodociągowa, kanalizacyjna, energii elektrycznej. Nieruchomość jest niezabudowana i niezagospodarowana. Teren nieogrodzony" - czytamy w ofercie.

W Grupie lokal do wynajęcia pod usługi - automaty spożywcze

W Grupie koło Grudziądz wojsko ma do wynajęcia niewielki lokal pod usługi. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Dworcowej 6a na terenie zamkniętego kompleksu wojskowego. Do wynajmu przeznacza się część nieruchomości z przeznaczeniem na posadowienie 3 automatów spożywczych.

To wynajem na czas oznaczony do dnia 30.12.2030 roku. Chodzi o część budynku o powierzchni użytkowej 5,40 mkw. wraz z gruntem przynależnym o powierzchni 3 mkw., Czynsz wywoławczy to 450 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów o wszystkich tych ofertach zainteresowani znajda na stronie www.amw.com.pl (zakładka: nieruchomości).

Czytaj więcej artykułów tego autora >>> TUTAJ <<<<

od 12 lat
Wideo

Jak złodzieje oznaczają domy, które chcą okraść?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska