Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Studniówka 2024. Taka była zabawa Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Marek Nienartowicz
Marek Nienartowicz
Tak było na studniówce Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu
Tak było na studniówce Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu Piotr Lampkowski
Jako ostatni spośród maturzystów ze szkół ponadpodstawowych w Toruniu zdających egzamin w maju 2024 roku bawili się na studniówce uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych.

SPRAWDŹ: Które gry planszowe z Książnicy Kopernikańskiej cieszą się największym zainteresowaniem?

od 16 lat

Studniówka Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu rozpoczęła się w piątek 9 lutego o godzinie 20. Miejscem balu był hotel "Filmar".

Studniówka 2024. Zabawa toruńskiego ZSMEiE tradycyjnie w "Filmarze"

Maturzyści z Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych bawili się jako ostatni spośród tych, którzy przystąpią do egzaminu w maju 2024 roku. Zabawa Zespołu Szkół Ekonomicznych rozpoczęła się mniej więcej godzinę wcześniej.

Więcej informacji z Torunia i okolic przeczytasz >>>TUTAJ<<<<

Warto dodać, że kolejny rocznik maturzystów Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych jest wierny hotelowi "Filmar". Studniówki tej placówki są tu organizowane przez lat. Przypomnijmy, że "Filmar" to najpopularniejsza studniówkowa lokalizacja w Toruniu. Bal Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych był ósmym zorganizowanym tu w tym roku. Wcześniej bawili się w "Filmarze" maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego, III Liceum Ogólnokształcącego, VII Liceum Ogólnokształcącego, Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich oraz w dwóch turach - Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcącego.

Wszystkie panie, które bawiły się na toruńskich studniówkach, wyglądały zjawiskowo! My tym razem postanowiliśmy wybrać te zdjęcia, które szczególnie przyciągnęły naszą uwagę. Więcej na kolejnych stronach. >>>>>

Najpiękniejsze panie na toruńskich studniówkach w 2024 roku....

Studniówka 2024. Na balu ZSMEiE tradycyjnie dominowali wśród maturzystów panowie

W obecnym roku szkolnym w Zespole Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych jest pięć klas maturalnych.

- To w sumie około 120 uczniów - mówi Małgorzata Łopatko, dyrektor ZSMEiE.

W pięciu klasach maturalnych kształcą się w nich przyszli technicy informatycy, technicy programiści, technicy mechatronicy, technicy automatycy i technicy elektronicyx.

--- >>> Galerie zdjęć ze wszystkich studniówek będziemy prezentowali na stronie internetowej "Nowości" - nowosci.com.pl. Z czasem znajdą się w niej galerie zdjęć ze studniówek wszystkich szkół ponadpodstawowych funkcjonujących w Toruniu.

Wśród maturzystów Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych tradycyjnie zdecydowanie dominują panowie. Większość z nich bawiła się na studniówce.

- Panowie przeważają wśród naszych maturzystów, ale pań na studniówce nie brakuje, bo wielu uczniów przybywa na bal z pięknymi partnerkami - dodaje Małgorzata Łopatko.

Przed studniówką ZSMEiE nerwów niestety nie brakowało. Wiązał się oczywiście z protestem rolników i obawami o punktualne dotarcie na bal. Gdy studniówka się rozpoczęła wszystkie złe emocje poszły w odstawkę.

Bal oczywiście rozpoczął się polonezem. Potem były podziękowania dla wychowawców, życzenia powodzenia na maturze oraz toast. I oczywiście trwająca do godzin nocnych zabawa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska