Warto przeczytać
Sprawdź

Polecamy!

Rozwiń
Zdjęcia z HRPP FESTIVAL - Krzysztof Głuch Oscillate feat....

Zdjęcia z HRPP FESTIVAL - Krzysztof Głuch Oscillate feat. Józef Skrzek oraz Fijałkowski Project [ZDJĘCIA]

red.

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

Zdjęcia z HRPP FESTIVAL - Krzysztof Głuch Oscillate feat. Józef Skrzek oraz Fijałkowski Project [ZDJĘCIA]
1/74

Przejdź do
galerii zdjęć

©Fot Wojtek Zillmann

2018 jest rokiem dwudziestolecia toruńskiego Hard Rock Pubu Pamela. Z tej okazji klub zorganizował "tryptyk festiwalowy". Trzy odmienne wydarzenia, prezentujące zróżnicowaną muzykę, którą można usłyszeć w trakcie poniedziałkowych koncertów, będących wizytówką tego miejsca. Na przełomie października i listopada odbyły się już: L36 Festival 2018 oraz szósty HRPP Festival. Przed nami Plexsound Festival 2018. Każdemu z wydarzeń towarzyszą premiery płyt, spotkania autorskie i warsztaty muzyczne. Dzieje się więc sporo.
Hard Rock Pub Pamela znany jest z bliskiej współpracy z występującymi artystami. Efektem tego są niezwykłe kooperacje muzyczne, które odbywają się na klubowej scenie. W zeszłym roku w czasie HRPP Festival wspólnie wystąpili: Mark Olbrich, Apostolis Anthimos i Marek Kapłon. Zaimprowizowany przez muzyków set, jest nadal wspominany przez fanów rocka nie tylko w Toruniu. W tym roku największym wydarzeniem HRPP Festival 2018 był wspólny występ charyzmatycznego Józefa Skrzeka z formacją Krzysztof Głuch Oscillate.
Poprzedził go set zjawiskowej Moriah Woods, która olśniła licznie zgromadzoną publiczność. Wieczór zamknął Fijałkowski Project, zespół stworzony przez cenionego toruńskiego gitarzystę i kompozytora. Łukasz Fijałkowski do współpracy zaprosił takich artystów jak: Agnieszka Grajkowska-Wierzba, Waldemar Knade, Michał Dąbrowski, Krzysztof Wasita oraz Andrzej Gulczyński. Grupa zagrała materiał ze swojej pierwszej płyty, której premiera miała miejsce w czasie HRPP Festival 2018.Agnieszka Łapka (wokalistka zespołu Krzysztof Głuch Oscillate) o HRPP Festival 2018:" Z roku na rok Hard Rock Pub Pamela w Toruniu działa coraz prężniej, pełniąc rolę jednego z najdostępniejszych ośrodków kultury w tym mieście. Działalność klubu to konsekwentna droga umożliwiająca perspektywę rozwoju artystycznego wykonawców oraz słuchaczy. Ten klub to nie tylko gwarancja jakości artystycznej na scenie, dzięki świadomym wyborom muzycznym właściciela - Darka Kowalskiego, ale również- gwarancja widowni. Dzięki już dwudziestoletniej działalności stworzył własne środowisko fanów muzyki, którzy chętnie uczestniczą, słuchają i spotykają się właśnie tam – co w dzisiejszych czasach jest osiągnięciem ogromnym, ale również niezwykle istotnym.. W tym roku udało nam się wystąpić w dużym składzie ( Krzysztof Głuch, Agnieszka Łapka, Krzysztof Gluch jr, Andrzej Rusek, Przemek Borowiecki) z gościnnym udziałem samego mistrza -Józefa Skrzeka. W ten niezwykły poniedziałek na scenie wystąpiła również całkowicie magiczna Moriah Woods oraz nietuzinkowi - Fijałkowski Project . Cudowny początek tygodnia, wspaniały klub, genialna muzyka. Trzymam kciuki niezmiennie od lat za trwanie tego miejsca!" - Agnieszka ŁapkaKomentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo