Elana wygrywa, ale spada z ligi!

SOP
Elana Toruń - Kujawianka Izbica KujawskaElana Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska Sławomir Kowalski
Mimo zwycięstwa z Ostrovią 2:1 piłkarze Elany nie mieli powodów do radości. Sparta Brodnica nie sprawiła niespodzianki, przegrała w Kaliszu z Włókniarzem 1:3, a to oznacza, że torunianie spadli do czwartej ligi.

Torunianie w 36. minucie przegrywali wprawdzie 0:1, ale po bramkach Więckowskiego (wyrównanie jeszcze w 1. połowie) oraz Kota w 65 min. zapewnili sobie zwycięstwo. Niestety, nic ono nie dało, bo ekipa z Kalisza pokonała u siebie Spartę Brodnica 3:1 i to ona zajęła ostatecznie ósme miejsce, dające jeszcze nadzieję na utrzymanie w III lidze.

Elana Toruń - Ostrovia 2:1 (1:1)

0:1 G. Wachowiak (36), 1:1 R. Więckowski (43), 2:1 M. Kot (65)

Elana: Hubert Świtalski Adrian Wróblewski, Rafał Więckowski (żk), Borys Wasiutin (15, Cezary Michalak), Arkadiusz Czajkowski, Krystian Karbowski, Mateusz Grudziński (83, Mateusz Szafran), Maciej Kot (75, Michał Marszałek), Krystian Born (90, Kacper Jóźwicki), Bartosz Maćkiewicz, Patryk Aleksandrowicz (żk)