Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Ważne informacje dla nominowanych

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Ważne informacje dla nominowanych

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

Aktualizacja:

Gratulujemy nominacji Kapituły pod przewodnictwem Wojciecha Potockiego, redaktora naczelnego "Gazety Pomorskiej" oraz Artura Szczepańskiego, redaktora naczelnego „Expressu Bydgoskiego” i "Nowości Dziennika Toruńskiego" do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.
Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach można znaleźć pod adresem:

www.pomorska.pl/osobowoscroku
www.expressbydgoski.pl/osobowoscroku
www.nowosci.com.pl/osobowoscroku


JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:
  • opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego oraz Nowości Dziennika Toruńskiego.
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich
    o głosowaniu

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

Dla osób nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2018 przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne -
grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty zachęcające do głosowania. Materiały można zamówić wypełniając formularz:

KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne


PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Nominowane osoby będziemy prezentować w internecie w serwisach www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl, www.nowosci.com.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz na łamach Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego i Nowości Dziennika Toruńskiego.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela
Karolina Jasińska - tel. 510026903,
e-mail: karolina.jasinska@polskapress.plRaz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu głosów!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo