Tylko u nas
zobacz

Polecamy!

Rozwiń
Toruń za pół ceny 2018. Lista partnerów - październik...

Toruń za pół ceny 2018. Lista partnerów - październik [PROMOCJE, OFERTY, ZNIŻKI] To już 15. edycja akcji! Sprawdź informator Nowości

Sławomir Kopeć

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Toruń za pół ceny 2018 [PROMOCJE, ZNIŻKI, OFERTY]. To już 15. edycja akcji! Oto nasz niezbędnik

Toruń za pół ceny 2018 [PROMOCJE, ZNIŻKI, OFERTY]. To już 15. edycja akcji! Oto nasz niezbędnik ©mat. prasowe

Do niedzieli potrwa akcja Toruń za pół ceny 2018. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was pełen zestaw informacji, dotyczących 15. edycji akcji Toruń za pół ceny. Sprawdźcie koniecznie!
Toruń za pół ceny 2018 [PROMOCJE, ZNIŻKI, OFERTY]. To już 15. edycja akcji! Oto nasz niezbędnik

Toruń za pół ceny 2018 [PROMOCJE, ZNIŻKI, OFERTY]. To już 15. edycja akcji! Oto nasz niezbędnik ©mat. prasowe

Toruń za pół ceny 2018 - co przygotowano w tym roku?Jej organizatorzy, Urząd Miasta Torunia oraz Meloradio, zapraszają do udziału w tym przedsięwzięciu hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe, sklepy, które obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50 procent. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych dań lub usług o połowę.


Toruń za pół ceny. Te instytucje kulturalne wezmą udział w akcji promocyjnej:Miejsca, które wezmą udział w akcji „Toruń za pół ceny”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy Torunia nie mieli wątpliwości, których lokali/instytucji dotyczy zniżka. Wydarzenie będzie szeroko promowane poza granicami naszego miasta za pośrednictwem stacji sieci radiowej Eurozet.

Toruń za pół ceny. Te kawiarnie wezmą udział w akcji promocyjnej:W tym roku po raz pierwszy akcja przypada w niedzielę niehandlową. Organizatorzy chcą dzięki temu zachęcić turystów, by zamiast spędzić czas na zakupach, odwiedzili Toruń i zachwycili się jego ofertą kulturalną, rozrywkową i gastronomiczną.

Toruń za pół ceny. Te kluby wezmą udział w akcji promocyjnej:Od piątku do soboty będzie można skorzystać także z oferty handlowej – w sklepach w całym Toruniu - w tym na starówce oraz w czterech centrach handlowych: Atrium Copernicus, Centrum Bumar, Centrum Handlowe Bielawy oraz Centrum Handlowe Kometa.

Toruń za pół ceny. Te hotele wezmą udział w akcji promocyjnej:Korzyści dla przedsiębiorców z udziału w akcji to przede wszystkim całkowicie darmowy udział w atrakcyjnej i innowacyjnej formie promocji, indywidualny wpis dotyczący oferty firmy/instytucji na oficjalnej stronie akcji - łatwy do znalezienia przed akcją i w czasie jej trwania.

Toruń za pół ceny. Te restauracje wezmą udział w akcji promocyjnej:Akcja promowana będzie w całej Polsce za pośrednictwem 15 stacji radiowych sieci EUROZET, a także w Internecie (w tym na stronach Radia ZET i Meloradia) i social mediach społecznościowych. Ulotki promujące akcję będą kolportowane na ulicach Torunia przez hostessy.

Toruń za pół ceny. Te sklepy wezmą udział w akcji promocyjnej:Zawierać będą informacje pozwalające na odnalezienie szczegółowej oferty oraz kalendarz z wybranymi wydarzeniami, które odbędą się w Toruniu do końca 2018 roku. Na słupach ogłoszeniowych i witrynach punktów uczestniczących w akcji znajdą się charakterystyczne plakaty promujące akcję.

Toruń za pół ceny. Te salony urody wezmą udział w akcji promocyjnej:Wszelkie informacje o akcji „Toruń za pół ceny” - w punkcie informacyjnym zlokalizowanym na Rynku Staromiejskim w Ośrodku Informacji Turystycznej.

Toruń za pół ceny. Te miejsca rekreacji wezmą udział w akcji promocyjnej:

NowosciTorun


Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo