Województwo Kujawsko-Pomorskie na Jarmarku Dominikańskim...

Województwo Kujawsko-Pomorskie na Jarmarku Dominikańskim [WIDEO]

Lucyna Budniewska

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna ma sukcesy promocyjne. Z targów Free Time Festival w Gdańsku wróciła z dwiema nagrodami.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna ma sukcesy promocyjne. Z targów Free Time Festival w Gdańsku wróciła z dwiema nagrodami. ©www.kujawsko-pomorskie.pl

Województwo Kujawsko-Pomorskie prezentuje się na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku jako „Konstelacje dobrych miejsc”. Odwiedzający stoisko regionu otrzymają m.in. Paszport Turystyczny.
Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna ma sukcesy promocyjne. Z targów Free Time Festival w Gdańsku wróciła z dwiema nagrodami.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna ma sukcesy promocyjne. Z targów Free Time Festival w Gdańsku wróciła z dwiema nagrodami. ©www.kujawsko-pomorskie.pl

Jarmark Dominikański w Gdańsku trwa od 30 lipca do 5 sierpnia. Stoisko naszego województwa przygotowała Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna wspólnie z partnerami.

W wojewódzkim namiocie przez cały tydzień będzie kolorowo i różnorodnie. Jak informuje Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciele regionu będą zachęcać do udziału w animacjach i warsztatach, które zapewnią m.in.: Muzeum Toruńskiego Piernika, bydgoskie Muzeum Mydła i Historii Brudu, Wioska Górnicza (Stowarzyszenie BUKO).
Grudziądz zaproponuje czerpanie papieru, a powiat tucholski wyplatanie koszy i degustacje lokalnych specjałów. Nie zabraknie Pałuk z Biskupinem i Żninem, powiatu świeckiego, Ciechocinka, Gzina, Koronowa i Portu Lotniczego.

Województwo Kujawsko_Pomorskie na Jarmarku DominikańskimMieszkańcy Trójmiasta oraz turyści otrzymają także kujawsko-pomorskie Paszporty Turystyczne. W tegorocznej edycji pomysłodawcy zachęcają do odwiedzenia ponad 20 miejsc w regionie. Wśród nich są Bydgoszcz i Toruń, Bory Tucholskie, twierdze w Świeciu, Grudziądzu i Chełmnie, sielskie krajobrazy Zakola Wisły, atrakcje Kujaw oraz Włocławka i okolic, Pałuki, Dolina Noteci, nasze uzdrowiska oraz Brodnica i Golub-Dobrzyń. Paszport zawiera także kalendarium najważniejszych wakacyjnych wydarzeń w regionie.

Spot promocyjny "Konstelacje dobrych miejsc"
Warto wziąć udział także w konkursie pieczątkowym. Wystarczy zebrać cztery pieczątki z odwiedzanych miejsc i do 15 września przesłać kupon konkursowy na adres Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Do wygrania vouchery pobytowe z atrakcjami, zaproszenia do restauracji i na koncerty. Szczegóły TUTAJ

W tym roku – z myślą zwłaszcza o uczestnikach Światowych Dni Młodzieży – paszport przygotowany został w polskiej i angielskiej wersji językowej. W regionie można go otrzymać w punktach informacji turystycznej.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze (5)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

franczeska 87 (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Bardzo potrzebna promocja naszego regionu ,dużo turystów to i angielski się przyda . Brawo. A ty seba odpocznij bo ci żyłka pęknie.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

franczeska87 (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Cześć .......tutaj kręcisz lody na patyku ,wiedziałam od paru tygodni .Jarmark DOMINIKANSKI TO JEST TO CO KRECI .

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

seba-76 (gość)

Zgłoś naruszenie treści

"paszport przygotowany został w polskiej i angielskiej wersji językowej" szaleństwo normalnie... widocznie nikt z Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej i Biura Prasowego Urzędu...rozwiń całość

"paszport przygotowany został w polskiej i angielskiej wersji językowej" szaleństwo normalnie... widocznie nikt z Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej i Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego, nigdy nie był na gdańskim jarmarku, bo zabrakło wersji niemieckiej? ;) mam nadzieję, że nie zabrakło informacji o szlaku TeH2O, który w marcu zdobył Tourism Trends Awards 2016 – Nowość na rynku – Nowa propozycja turystyczna...zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo