Zobacz wideo: Kleszcze wciąż aktywne. Jak się przed nimi chronić?

MOD 21 to nowoczesna fabryka modułów dla budownictwa. Jak niedawno informowaliśmy, ta fabryka Erbudu ma już na koncie pierwsze sukcesy - w Ostaszewie wyprodukowała swój pierwszy gotowy obiekt na niemiecki rynek- dzienny dom opieki służący głównie dzieciom, nazywany tam przedszkolem. Powstał w zaledwie 5 miesięcy!
Polecamy
Praca w tym nowoczesnym przedsiębiorstwie wciąż jest - jak się okazuje. Dla kogo MOD 21 w Ostaszewie ma oferty i czego wymaga?
Oferty pracy w zakładzie MOD 21 w Ostaszewie pod Toruniem
Po pierwsze, fabryka ma pracę dla pakowaczy i pakowaczek. Jakie ma wymagania wobec kandydatów? Są to: wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne), umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i przyrządami pomiarowymi, sumienność i pracowitość. A mile widziana jest umiejętność obsługi piły stołowej, uprawnienia UDT na suwnice oraz umiejętność czytania rysunku technicznego budowlanego - podaje zakład w ogłoszeniu rekrutacyjnym.
Polecamy
Na swojej stronie internetowej w zakładce "Kariera" zakład ma również oferty dla: projektanta instalacji sanitarnych, elektryka, architekta, mistrza prac wykończeniowych, pracownika robót wykończeniowych, montera okien i drzwi, montera instalacji C.O, kontrolera jakości w budownictwie modułowym, specjalisty ds. dokumentacji technicznej (też w budownictwie modułowym), referentki ds. administracyjnych ze znajomością języka niemieckiego, mistrza działu sprzątania i pakowania.
Jak wygląda proces rekrutacji w fabryce? Od wysłania CV po spotkanie rekrutacyjne
Rekrutacja do pracy w zakładzie MOD 21 w Ostaszewie jest procesem. Jak objaśnia pracodawca, składa się z kilku kroków. Pierwszy to wysłanie CV. "Pamiętaj o zawarciu w nim niezbędnych zgód na przetwarzanych danych osobowych. Inaczej nie będziemy mogli wziąć Twojej kandydatury pod uwagę" - uprzedza firma.
Krok drugi to analiza CV przez pracodawcę. "Na tym etapie sprawdzamy, na ile Twoje kompetencje i zainteresowania są zbieżne z wymaganiami konkretnego stanowiska" - objaśnia zakład.
Polecamy
Trzeci krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna z kandydatem do pracy. "Jeśli Twoja aplikacja przeszła pozytywną weryfikację, zadzwonimy, aby przeprowadzić wstępną rozmowę rekrutacyjną" - informuje firma.
Wreszcie - krok czwarty. To spotkanie rekrutacyjne. -Jest to pierwsze spotkanie w firmie. Najczęściej od razu z przyszłym przełożonym. Będziemy chcieli zapytać Cię o Twoje dotychczasowe doświadczenia oraz poznać lepiej jako człowieka. Może się zdarzyć, że zostaniesz poproszony o wykonanie krótkiego zadania - uprzedza pracodawca.
Finałem tego procesu jest dopiero decyzja o tym, czy zatrudnić kandydata.
WARTO WIEDZIEĆ. Fabryka MOD 21 w Ostaszewie. Co to za zakład? Pełna moc chce osiągnąć w 2026 roku
MOD 21 to nowa fabryka Erbudu w Ostaszewie pod Toruniem. Otwarta została 29 listopada 2022 roku. To najbardziej nowoczesna fabryka produkcji obiektów modułowych w Europie, z w pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną. Silny nacisk postawiony jest tutaj na ekologię.
Polecamy
W ramach nowego obszaru biznesowego rozwijanego pod marką MOD21 Grupa Erbud planuje realizację dużych budowli z obiektów modułowych z drewna – hoteli, biurowców, akademików, szpitali, budynków użyteczności publicznej. Grupa zamierza osiągnąć pełną moc produkcyjną zakładu w Ostaszewie w 2026 roku i będzie produkować wówczas ok. 100 tys. mkw. powierzchni całkowitej modułów rocznie.
Kontakt: na stronie internetowej zainteresowani znajdą formularz zgłoszeniowy (www.mod21.com.pl - zakładka "Kontakt").
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?