MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kamil Stoch trzeci na Wielkiej Krokwi

Krzysztof Wypijewski
Siedmiu Polaków zdobyło punkty podczas sobotniego turnieju Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Kamil Stoch był trzeci. Prowadził po pierwszej serii, ale w drugiej lepsi okazali się Norwegowie. Polak zdobył 268, pkt, zwycięzca - Anders Jacobsen - 273,3 a drugi w klasyfikacji Anders Bardal - 21,6.

Bardzo dobre, piąte miejsce wywalczył Maciej Kot. W tczołowej trzydziestce znaleźli się również Piotr Żyła (18.), Jan Ziobro (20.), Stefan Hula (21.), Aleksander Zniszczoł (23.) i Krzysztof Miętus (29.).