Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

MOPR w Toruniu zaprasza na Drzwi Otwarte i darmowy webinar

Sara Watrak
Sara Watrak
- Bycie rodziną zastępczą to supermoc - przekonują pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu. I zapraszają na Drzwi Otwarte oraz darmowy webinar.
- Bycie rodziną zastępczą to supermoc - przekonują pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu. I zapraszają na Drzwi Otwarte oraz darmowy webinar. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne
- Bycie rodziną zastępczą to supermoc - przekonują pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu. I zapraszają na Drzwi Otwarte oraz darmowy webinar.

Obejrzyj: Kulisy sesji fotograficznej Siła Kobiet 2022

od 16 lat

MOPR w Toruniu realizuje kampanię społeczną "Jestem Mamą Zastępczą, jestem Tatą Zastępczym - Ty też możesz mieć taką supermoc!" i cały czas poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze, które przyjmą do własnej rodziny dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

- Poszukujemy rodzin, które podzielą się miłością, ofiarują dzieciom swoje serce, radość, otoczą je troską, a także podarują ciepłą atmosferę, spokój i bezpieczeństwo potrzebującym dzieciom - mówią nam pracownicy Działu Pomocy Rodzinie i Dziecku.

Zobacz koniecznie

Drzwi Otwarte w MOPR w Toruniu

W czwartek, 27 października w godz. 16-19 MOPR organizuje Drzwi Otwarte. Ośrodek zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodziny zastępczej i uzyskaniem informacji na temat rodzicielstwa zastępczego. Pracownicy z chęcią odpowiedzą na nurtujące pytania i rozwieją wątpliwości.

Drzwi Otwarte odbędą się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu przy ul. Słowackiego 114 (budynek B) w sali konferencyjnej nr 303 na III piętrze.

Jak mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego oszukują na L4? ZUS przedstawił wyniki kontroli, którą przeprowadził w pierwszym półroczu 2022 roku. W regionie kwota cofniętych świadczeń wyniosła 464,7 tys. zł. W galerii podajemy konkretne przykłady naruszeń zwolnień lekarskich. Lepiej tego nie róbcie na L4!>>>>>

Tak oszukują na L4 w Kujawsko-Pomorskiem. ZUS kontroluje zwo...

Porozmawiajmy o więziach psychicznych

Dzień wcześniej, w środę, 26 października, o godz. 18, MOPR zaprasza na webinar, czyli seminarium internetowe, pt. "Problematyka więzi psychicznych w rodzinach zastępczych". Poprowadzi go dr Kinga Mickiewicz, prezes Stowarzyszenia na rzecz Wspierania Dzieci i Młodzieży Dobry Start i dyrektorka Centrum Wspierania Dzieci i Młodzieży w Toruniu. Osoby zainteresowane
uczestnictwem w webinarze mogą zgłaszać się mailowo: [email protected].

Polecamy

Na listopad MOPR zaplanował kolejne wydarzenia.

- Przewidujemy między innymi wystawę prac plastycznych w Społecznej Agencji Pośrednictwa, we współpracy z Fundacją Studio M6. Prace powstają w ramach konkursu: "Rodzina i jej supermoce" - mówi Renata Żywiczyńska, starszy specjalista pracy z rodziną.

W listopadzie odbędzie się także kolejne internetowe spotkanie. Webinar na temat trudnych zachowań u dzieci w rodzinie zastępczej poprowadzi Katarzyna Kałamajska-Liszcz. - Poza tym 9 listopada będziemy uczestniczyć w konferencji "Troistość więzi - Pneuma, psyche i soma. Więzi, które dają moc - relacje, które dają siłę" organizowaną przez Fundację Doktora Liszcza - dodaje Renata Żywiczyńska.

Polecamy nasze grupy i strony na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska