Faworyci łatwo pokonali rywali

Przed przerwą świąteczną odbyły się trzy mecze rozgrywek w ramach Asekuracji Maxpol Toruńskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

<!** Image 2 align=left alt="Image 13474" >Wszystkie spotkania zakończyły się wysokimi zwycięstwami gospodarzy. Oto wyniki:

Jawor - Pub Kredens 83:62. Jawor: P. Gryglewski 20 i J. Zielke 20, M. Gac 13, M. Marciniak 11, M. Motyka 7, Ł. Jarmoszewicz i W. Waczyński po 6. Pub Kredens: Z. Należyty 17, H. Białczewski 16, W. Świątek 14, R. Ostaszyk 10, J. Szczechowiak 5.

Rembet Plus - Zakład Energetyczny Toruń 78:58. Rembet Plus: T. Wilk 38, M. Górny 20, R. Wierzbicki 16, W. Pyżyński i J. Kłopotowski po 2. ZE: P. Małkiewicz 14, T. Czepczyński i M. Szatkowski po 12, W. Przybysz 10, K. Księżny 8, R. Ignasiak 2.

Agad - Kartel Press S.A. 89:61. Agad: B. Kuźniacki 25, M. Kłopotek 18, Paweł Grzechulski 15, Piotr Grzechulski 13, P. Drygalski 10, K. Politowski 6, D. Piasecki 2. Kartel Press: P. Meszyński 22, J. Kosewski 13, R. Kryza 10, S. Wiśniewski 8, P. Grygorowicz 5, W. Majewski 3.

Najlepszym strzelcem jest Janusz Zielke (Jawor) - 146 punktów.

Ligę wspierają: Tryton, Kartel Press i Rembet Plus.

1. Agad 7 13 562:425
2. Jawor 6 12 570:338
3. Rembet Plus 7 11 492:448
4. Raptors 6 9 390:410
5. Kartel Press 5 8 360:367
6. ZE Toruń 7 8 380:545
7. Pub Kredens 6 8 376:417